Apam elmebeteg?

Figyelt kérdés
Sziasztok az van hogy, álandoan veszekszik :( mindenért és nagyon félünk tölle :( mit tegyünk utana mindig meg bán mindent és igazából sajnállom mert tuti h Paranoid Skrizofén nem tudom de tuti hogy pszhiés okai vannak félek hogy tetlegségig fordul a dolog

2017. jan. 30. 13:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kezelteti magát?
2017. jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
" tuti h Paranoid Skrizofén" Ha csak nem vagy pszichológus, vagy pszichiáter, nem jelentheted ezt igy ki. Az hogy valaki folyamatosan veszekszik még nem jelenti azt hogy elmebeteg, lehet simán szar személyisége. Tudod egyáltalán mit jelent ha valaki paranoid skizofrén?
2017. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy elmebeteg, lehet, hogy csak sok stressz éri, amivel nehezen tud megbirkózni. Nehéz a munkája? Anyukáddal jó a kapcsolata? Több minden is lehet a háttérben.
2017. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
70%
Lehet, hogy sok stressz éri. Lehet nehéz a munkája, roszzul van, van egy hülye lánya.
2017. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
ebből a leírásból kb semmi nem derül ki...
2017. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 aperitif ***** válasza:
93%

A paranoid szkizofréniának sokféle tünete van, de a veszekedés (pláne az utólagos megbánással) nem tartozik bele. Tuti.

Mióta ilyen apád? Ha mindig ilyen volt, akkor valószínű, hogy nem tanult meg bánni az indulataival. Ha ez egy változás, pláne ha hirtelen alakult ki, akkor lehet más lelki, mentális, vagy akár organikus betegség is a háttérben. Diagnózist csak szakszerű orvosi vizsgálattal lehet(ne) felállítani.

2017. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem inkább vegyél a kezedbe egy Magyar Helyesírási Szótárat és hosszadalmas ideig tanulmányozd és ne beszélj olyan dolgokról, amikhez nem értesz, kedves kérdező. Hogy őszinte legyek egy idő után én se lennék mentálisan ép, ha egy ilyen hülye gyerekem volna.
2017. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
Lehet hogy azert mert sokat dolgozi, es feszult.. Az en apam is ilyen volt.
2017. jan. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha skrizofèn lenne ütne benneteket mint a répát...Az én apám is kiabál velem...Ez egy szülői hülyeség hogy azt akarják a szülők hogy te többet érj el mint ők anno. Az én apám ha szemtelen vagyok ad egy akkora pofont hogy a fal adja a másikat. Ha elkezd ütni védd a fejed és a mellkasod.Ha pofozkodni akar akkor guggolj le vagy hajolj el ha tudsz.. Saját tapasztalat. Hidd el rosszabb ha kiabál mint 2 pofon... Komolyan. Sok sikert!!
2017. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Miért kell kötözködni szánalmasak vagytok (tisztelet a kivételnek ) Tudom mi az az elmebetegség (mentális ) betegsegek Kötözködök kiméljenek köszönöm!
2017. jan. 30. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!