Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnám megkeresni apámat?

Hogy tudnám megkeresni apámat?

Figyelt kérdés
A nevét tudom de képen nem ismerem én fel kerestem már Facebook -on is az a baj anyukám már nem ismeri fel ... 1x láttam életemben 10évesen most vagyok 16 éves és megszeretném keresni !

2017. jan. 31. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Minek? Ő sem keres téged, pedig neki könnyebb lenne.

Ne fajditsd a szíved, ő sem akar téged.

2017. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi de ... Szeretném megkeresni meg ...ki kéne húzni belőle egy kis pénzt is ! 😂👌ha mar nem fizet semmit es nem vesz semmit !
2017. jan. 31. 12:35
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Ezt anyudnak kéne intéznie, vele beszélj!
2017. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem akar tudni rólad, akkor ezt ne erőltesd, nem érdemes.
2017. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Első vagyok.

Így már más :D húzd le jól, meg érdemli.

Sok sikert.

2017. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kovpet ***** válasza:

Miért nem fizet gyerektartást? Azt kötelező és ha nem fizeti, az bűncselekmény.


Btk 212. § (1) Aki jogszabályon alapuló és végrehajtható hatósági határozatban előírt gyermektartási kötelezettségét önhibájából nem teljesíti, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2017. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért akarod megkeresni?Neki kellett volna keresnie téged de a leírtak alapján nem kíváncsi rád.Én olyan embert nem keresnék meg aki nem törődött velem soha sem.Az ilyen ember nem apa.Gyerektartást viszont akkor is kötelező lenne fizetnie.Mert ha nem fizet börtönbe kerülhet nem vicc volt az ismeretségi körömben olyan ember aki nem fizetett gyerektartást és ez miatt kis híján a sittre került.
2017. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%

" le kéne húzni"

Ha ezt a mentalitást anyukádtól tanultad, akkor kicsit sem meglepő, hogy a pasi nyom nélkül lekoccolt...

2017. febr. 1. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőtől nőig, gyerektől gyerekig, fizetni azt nem! Túl ismerős ez, nem tudja a nadrágjában tartani, de pénze meg nincs. Húzd le, megérdemli.
2017. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!