Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha anyukánk vagy apukánk...

Ha anyukánk vagy apukánk meghal és velük éltem, gyenge lelkü vagyok mert feszt együtt voltunk. Hogyan dolgozzam fel a hiányukat és ezt a hatalmas fájdalmat amit a lelkemben szívemben érzek?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt feldolgozni mikor nagyon Anyus meg apus vagyok.

2017. febr. 8. 21:23
 1/7 Snorri ***** válasza:
57%
Én is nagyon szeretem a szüleimet. Én csak a hitem miatt lennék rá képes.
2017. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Idő kérdése. Gondolj arra, hogy nekik már nem fáj semmi. A velük kapcsolatos emlékeidet idézd fel. Gondolatodban veled vannak most is.
2017. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Nem vagy anyus meg apus, mert mindkettőjüktől a kromoszómakészletüknek csupán a felét örökölted. Te tehát más vagy, Te Te vagy.
2017. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

ma 21:43

Ajánlatos lenne szövegértést gyakorolnod.

2017. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Időpont ma 21:43

Úgy érti a kérdező, hogy anyás és apás is nagyon..

2017. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bizonytalan vagyok abban amit írtál, vagyis még élnek a szüleid?

Amikor majd meghalnak, már felnőtt leszel és erősebb leszel lelkileg. Gyerekként én is rettegtem a szüleim elvesztésétől. De 49 évesen teljesen belenyugodtam abba hogy a természet így alkotta a saját szabályait hogy az élet véges.

2017. febr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gondolj arra, hogy a halállal nem szűnünk meg létezni. Hiszen úgy lenne bármi értelme az életnek? Persze nyilván mindenki azt gondol, amit akar, én viszont örülök neki, hogy sose hittem ebben a "megszűnünk létezni" elméletben. Ezért ilyen világnézettel nyugodtabb az élet.
2017. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!