Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok az olyan férfiró...

Mit gondoltok az olyan férfiról, aki azért hagyja el a gyermekeit, mert nem fiúnak születtek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 9. 06:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Férfi? Az első 3 betű stimmel, de a féreg szó a helyes itt.
2017. febr. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyenről mégis mit kéne gondolni?:D Egy visszamaradott gyökér,de szebb szavakkal is körül lehetne írni,csak azt nem engedi az oldal.
2017. febr. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Hányszor lesz még ilyen kérdés ? Amúgy nemcsak férfi tesz ilyet.
2017. febr. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%

Nekem az édesanyám már 5-6 éves koromban elmondta, hogy egyáltalán nem örült, amikor megszülettem.

Nagy csalódást okoztam neki, hogy lány vagyok, ezért amikor megszülettem, nem örült hanem sírt.


Ráadásul nehéz szülés volt, mert farfekvéses voltam, sokat szenvedett miattam, alig tudott megszülni, és mindezért nagyon haragszik rám.


Azt is elmondta, hogy amikor megszülettem, nem sírtam fel, és azt hitték, hogy meghaltam, és azt soha nem fogja elfelejteni, hogy milyen ronda kékes-lilás volt a fejem, az arcom, és kopasz is voltam, ami neki nem tetszett...


5-6 éves koromtól rendszeresen szemrehányást tett, a fentiek miatt. Azért is haragudott rám, hogy terhesség ideje alatt nagyon visszeresek lettek a lábai, és ez is miattam van!


Sajnos annak idején elhittem, hogy mindez az én hibám, és csak egy értéktelen senki vagyok.


Egy kis gyerek szereti az anyukáját, és én is szeretni akartam, ezért egész gyerekkoromban lelkiismeret furdalásom volt, hogy fájdalmat, nagy csalódást okoztam az anyukámnak, és hogy egyáltalán létezek.


Akkor még nem jöttem rá, hogy az anyám csak egy nagyon primitív, buta és gonosz nő.

2017. febr. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
26%

Azt, hogy valaki nagyon be akarja sarazni.

Hacsak nem több különböző nőt hagyott ott rögtön azután, hogy megszülte a lánygyereket, akkor nem ez lesz az indok arra, hogy elhagyta a családot.

Nyilván ha feltett szándéka lett volna, hogy meglép, ha nem fiú születik, akkor nem várja meg azt a többesszámot.

Vagy ezt úgy kell elképzelni, hogy a harmadik lánynál vette a kalapját a szülészeten?

Persze az lehet reális, hogy nem szereti őket ilyen primitív indokból, de hogy csak x idő után kapcsol, hogy jé, ezeknek nem lóg semmi a lábuk között, az nem igazán.

2017. febr. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Azt,hogy azok a gyerekek így jártak a legjobban. Gondolom milyen remek ember lehet az élet más területein,ha ilyenre képes..és ennyire csőlátású.
2017. febr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Azt hogy a legalja undorító féreg nyomorék. Az ilyen akasztófára való...

23/F

2017. febr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%

Azt, hogy egyrészt ő undorító, másrészt legalább nem nyomorítja meg a gyerekeit a folyamatos "te egy senki vagy, meg csak a ph*nád az értékes benned..." társai mondataival.

Ismerősi körben ugyanis rendszeresen elhangzottak ilyen és ehhez hasonló mondatok a(z egyetlen lány) gyereke felé.

2017. febr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Engem anyám hagyott el, mert nem fiú lettem. Hogy mit gondolok? Sajnálatot érzek.
2017. febr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
Én nemcsak gondolom, de szinte egészen biztos vagyok abban, hogy egy férfi nem a gyermekeit hagyja el, hanem elsősorban a feleségét (gyermekei anyját), mert köztük nem alakult ki olyan szoros kapcsolat, amit egy család összetartásához szükséges szeretetet jelentene.
2017. febr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!