Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apukám folyamatosan hasonlí...

Az apukám folyamatosan hasonlítgat ahoz az uncsi tesómhoz akit még csak nem is ismerek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ellene? Már lassan félek tőle mert pl. ha 4-est kapok (városom legkeményebb sulijába járok) Akkor nem járhatok sportloni, pedig az az életem! Segítsetek! Beszélni nem merek vele arrol hogy már oroszból 3-ast is kaptam :(

2017. febr. 13. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megmondhatod neki, hogy neked meg az unokatesódnak mások a szülei. Az ember meg ugye a szüleitől örökli a képességeit.
2017. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Argloss ***** válasza:
Kezdj el áradozni arról, hogy az unokatesód szülei milyen jól tudnak segíteni a tanulásban, hogy milyen sok önbizalmat tudnak adni a gyereküknek, hogy legyen bátorsága sikereket elérni, bárcsak a te szüleid is legalább negyed ennyire bátorítóak és segítőkészek lennének stb.
2017. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az előzők jól mondják. Hasonlítgasd te is a szüleidet :)
2017. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:) Még 1-et szeretnék kérdezni az apukámmal kapcsolatban:

Folyamatosan cigarettázik és én már nem bírom: Köhögök a torkom is fáj minden kisebb szagtól(furcsa de pl. a chips szagátol fájni kezd) és a fogaim is sárgák, pedig rendszeresen mosom őket. És mivel mindenhova elmegy a cigarettafüst (kicsi lakás) És ebben a hidegben szellőztetni sem kéne szerintem.(azért szellőztetünk valamennyire) Leszokni nem tud, már próbált éveken keresztül. Mit kéne tennie nekem/neki?

2017. febr. 16. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!