Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Benyitottam a fiam szobájába!...

Benyitottam a fiam szobájába! Miért nem Szólt?

Figyelt kérdés
Gondoltam benézek, megkérdezem, hogy mit reggelizne. Erre ott fekszik az ágyában egy csajszi, hasonló korú, fehérneműben A fiam is (bár ő máskor is szokott). Már fent voltak, éppen csókolóztak, megláttak, és a csaj gyorsan felkapta a ruháit, dadogott valamit, hogy ,,Csókolom'', aztán a fiam gyorsan kikísérte az ajtón. Miután elment, megkérdeztem, hogy miért nem szól, ha áthívja a barátnőjét. Erre bement a szobájába,azóta enni jött csak ki. Mit tegyek? Próbáltam megbékíteni! Ennyire mélyen érint egy tinit ez a téma? 16 éves a fiam.

2017. febr. 20. 21:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Kopogtál?
2017. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
70%

Szerintem ebben a korban alapvető, hogy mielőtt benyitunk kopogunk. :) Most kezd felnőni, most fedezi fel a saját testét, kell neki a magánszféra.

Nekem édesanyámmal anno megvolt beszélve, hogy ha nem életbevágó a dolog (kigyulladt a lakás stb.) akkor kopog, mielőtt benyit. Nem kellett indok neki, természetes volt.

Egyébként az a részéről mondjuk gázos, hogy nem szól a lányról. Lehet nincsenek együtt csak alakulgat közöttük valami, ezért nem akarta, hogy a szülők túlgondolják és ezzel piszkálják.

2017. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%
Honnan tudod hogy a barátnője?
2017. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
24%
Ha ez ma 02.20-án történt miért nem azon van kiakadva, hogy hétfő reggel történt ez, ha ma suli van? Ha netán ma nekik nem volt tanítás ez a kérdés fel sem merül, akkor csak egyszerűen zavarja, hogy ilyen témáról beszélnek...
2017. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
69%
Hogy jött be úgy a házba, hogy nem vetted észre?
2017. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%

Kopogásról hallottál? Amúgy szerintem azért nem szólt mert nem akarta , hogy a szülők esetleg viccelődjenek miatta . Nem tudom nálatok milyen ,de ha én csak egy barátot aki fiú szóba hozok már rögtön megy :" Húha" megint mennyit beszélsz róla " stb. Azért ha van apuka akkor mond meg neki hogy beszéljen vele ,de csak lazán . Semmi komolyság és klasszikus kínos beszélgetés.

Valószínűleg már fel lett világosítva ,de akkor is egy laza beszélgetés mondjuk egy pizza mellett jó lenne erről.

2017. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ma tanítás nélküli munkanap volt az iskolájukban
2017. febr. 20. 21:26
 8/28 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván te is kopoghattál volna.De neki is lehetett volna annyi esze,hogy szól előre,hogy nem lesz egyedül,áthívja a barátnőjét.

Egy háztartásban szerintem az ilyesmit el lehet várni egy gyerektől,hogy szóljon előre,ha áthív valakit.

Ha ahhoz nagynak érzi magát,hogy ilyeneket csináljon,akkor igenis álljon elétek és mondja meg,hogy áthívná xy-t, nem -e baj?

És te is próbáld egyébként tisztelni a magánszféráját, kopogj mielőtt bemész. És várd is meg a választ.

2017. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%
Legkozelebb kopogj. Ezt nagyon nem tudod jova tenni. Hagyjad es megnyugszik
2017. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem jön ki, mert kínos neki szembenézni veled. Ne hozd fel többet a témát és legközelebj kopogj :)
2017. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!