Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök! Nagyon megszakadna a...

Szülök! Nagyon megszakadna a szivetek ha kulföldre ki menne a gyereketek élni?

Figyelt kérdés
Nagyon jó a kapcsolatom a szuleimmel imádom őket mindent- náluk gondoskodóbb és kedvesebb embereket nem ismerek ezért sajnálnám itt hagyni oket de egyszerűen a szivem nagyon németo-ba vagy ausztriába huz mert szeretem a nyelvet meg még is csak jobb sorsom lenne ott az anyagi körülményeket is tekintve

2017. febr. 20. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én a gyerek vagyok, én is külföldön, ugyanígy láttam mint te, és jöttem is, én nagyon messze vagyok otthonról, 1 évben csak egyszer megyek haza. hajrááááá!!!!!!
2017. febr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták ha kint maradok egyetem után lehet jönnek ők is, tetszik nekik a hely, apa kint is tudja csinálni a szakmáját anya meg úgyis szeretne valami lightos munkára váltani azt meg a külföldi bérekkel megteheti.
2017. febr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Menjen... nyilván más a helyzetünk annyiból, hogy ő Zalából Miskolcra járt egyetemre, ennél még Ausztria is közelebb van.
2017. febr. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát, apámnak egyáltalán nem.

Jól esett volna, ha felajánlja, hogy kiviszlek a vonathoz, lányom, mert a fene tudja, meddig nem látlak (1000km-re költöztem), legalább addig is beszélünk még egy kicsit.

Nem, ő inkább ment haza takarítani!, mert a mostohaanyám ráparancsolt.

2017. febr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha húz a szív menni kell.. ráadásul ha jól látom nem túl messzire mész, haza tudsz járkálni gyakran. Nincs veszítenivalód. Bármi van, hozzájuk minidg visszamehetesz.
2017. febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szülö vagyok.

Még ha nagyon nehéz is,el kell engedni a gyereket.Ez a gyerek élete,neki kell élnie.Attol még lehet ugyanolyan jo és mély kapcsolat köztetek mint eddig.(skype,utazás,stb).

Nekem a lányom 2 éve Angliában,a fiam pedig 5 éve Hollandiában él.

Nagyon tudnak hiányozni,de az ö jövöjuk a tét,ami azért nem mindegy hogy alakul.

Mi a férjemmel viszonylag sokat utazunk ki hozzájuk(havonta).Ezért dolgozunk annyit.

De ha nem is tudtok annyit találkozni,ne sajnáld öket itthon hagyni,biztos vagyok benne ha nehéz is nekik,szeretnek téged,és a te javadat akarják majd.(az pedig valljuk be manapság nem az hogy a fiatalok itthon maradjanak)

2017. febr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha kint boldogabb lenne ,akkor elengedném ,te még mesze sem menél skypolhatnál ha kell minden nap szüleidel.
2017. febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

Az a helyzet,hogy az utóbbi években közel 1 millióan hagyták itt az országot és költöztek ki egy élhetőbb országba.

És rengeteg olyan van még,aki bár nem költözött ki,de ugyanúgy külföldön dolgozik és viszonylag ritkán jár haza.

Nagyon sok család érintett ebben, nekem nincs is olyan ismerősöm,akinek ne lenne a családjában ilyen,akik már külföldön élnek.

Ezzel csak azt akarom mondani,hogy sokan küzdenek ezzel mostanában.Sok családot elszakított egymástól ez a helyzet.

De teljesen érhető,hogyha egy fiatal nem akar itt maradni.Engedni kell,még ha nehéz is.

Nálunk sok ismerősnél a szülők is mennek a gyerekek után. Nyilván nehéz az is,de megoldható.

+ ott az internet, minden nap beszélhettek és láthatjátok egymást.

2017. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem, Európán belül már nincsenek távolságok, max fél nap alatt haza lehet érni bárhonnan - annyit meg rengeteg diák ingázik hetente a koleszba, meg haza... Mennyiben másabb Debrecenből Pestre, vagy Amszterdamba menni?
2017. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én ki fogok menni, jövőre, 1 évre, majd visszajövök egy kevés időre majd újra.

Csak kibírják valahogy, nem kéne, hogy ez visszatartson.:D

l

2017. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!