Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha jól szeretnél élni keres...

Ha jól szeretnél élni keres olyan férfit aki gazdag, egy anya szavai a 19 éves lányához. Ez nem szomorú?

Figyelt kérdés
"Ha jól szeretnél élni keres olyan férfit aki gazdag és magas életszínvonalat biztosít. Mi sajnos tanítatni nem tudunk". Egy anya szavai a 19 éves lányához.
2017. febr. 23. 19:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
46%
Ezt honnan vetted?
2017. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
7%
Az a poén hogy magyarba ilyen gazdag pasi nincs :D de amúgy meg nekem ez azt jelenti hogy az anyának mindegy hogy ki vagy mi csak pénze legyen. Nekem ez nem menne. Ha nem szeretném a pénzéért meg nem fogom kihasználni. Úgy hogy de elég szomorú.
2017. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
42%

Ebben mi a szomorú? Szerinted azok a nők akik nagy kaliberű embereket kísérgetnek, miért ezt az utat választják? Lehet élni kis műkörmözésből, póthajazásból, de abból nem lesz hajó út, több tíz milliós autó, ajándékok, nagyvonalúskodás.

Sokaknak megéri dugni pénzes emberekkel, mert tudják hogy felsőfokú végzettség hiányában, mindig is csak alkalmazottak lennének, és nem eltartottak.


Szóval erre gondolt muterod, csak burkoltan mondta.

24F

2017. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
33%

2#-es

Hogyne lenne, csak nem munkából jön a pénz, hanem drogból, csalásból. Éves szinten ebből is tíz milliós bevétellel lehet zárni az év végét.

2017. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Burkoltan nem azt mondja hogy legyél prostituált? Ő tanítatni nem tud, de soha nem is törekedett rá hogy tudjon.
2017. febr. 23. 20:07
 6/32 A kérdező kommentje:
Normális lelkületű anya mond ilyet a lányának? Arra biztatja hogy legyen kitartott miközben nem ismeri el hogy ő képtelen segítetni vagy tanítatni a gyerekét.
2017. febr. 23. 20:10
 7/32 anonim ***** válasza:
92%

Én megértem azokat, akik ezt az utat választják, HA tényleg nincs lehetőségük továbbtanulni. Persze lehet azt mondani, hogy dolgozni kell egyetem mellett, de nem mindenki bírja, egyrészt fizikálisan tönkre lehet menni, másrészt ki is lehet bukni az egyetemről. Ebben az esetben én sem akarnám fodrászként meg gyári munkásként tengetni az életemet, ha találok valakit, aki gazdag és szeretni is tudjuk egymást, akkor miért ne? Senki sem kényszeríti a férfit, hogy eltartson egy nőt, ez az ő saját döntése.


Mondom mindezt úgy, hogy nekem szerencsére jómódú a családom és van lehetőségem egyetemre járni, bár amennyit kell tanulni, én is néha azon vagyok, hogy inkább kimegyek Dubaiba :D Persze ezt viccnek szántam. "Élni és élni hagyni", mindenki éljen úgy, ahogy akar, amíg ezzel nem árt másoknak.

20L

2017. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
61%
Hogy jobban érthető legyen, mondhatta volna így is: "Vegyél példát Vajna Tímeáról!"
2017. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%
Ennek több oka is lehet ám...
2017. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom ebben benne van, hogy ő már bánja a választását.

Ledolgozik egy életet egy férfi mellett, és annyit se tud a gyerekének megadni, hogy taníttassa.

2017. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!