Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért az mindenre a kibúvó,...

Miért az mindenre a kibúvó, hogy kicsi vagyok?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, a gondolkodásom nem egy 5 éveséhez viszonyított, szóval nem értem anyámnak mi a baja.

Kezdjük az elején. Mindig is utáltam. Állandóan a testvérem körül forog,ő 20 éves. Most, hogy ki költözik Londonba ki kell nyalni a p******t, kap 50E-s tabletokatmeg stb.

Nekem meg osztálykirándulások, meg hadd ne kelljen állandóan itthon ülnöm van. Holnap el mennénk korcsolyázni osztályommal erre mi az első válasza anyámnak: má' megin' minek? Most voltál (4 hónapja). És tudja h szeretem. Egyébként ez 1000Ft lenne. Aztán. Mozi vasárnap, szintén osztályprogram: 1500Ft. NAGYON szeretnék elmenni életem első PlayIt-jére. Ez 2000Ft- Még sohasem voltam, és pont a mellettünk lévő városban lesz 11-én, de bankkártya szám kell hozzá. Erre jön az, hogy mert én ehhez is kicsi vagyok minek akarok menni. (???) Basszus 8 évesek arra a szarra járnak én meg kicsi vagyok? Ne szivassatok már úristen..szerintem én nem ártottam neki a születésemen kívül semmivel, de egyébként mindenre ezt mondja. Összesen: 4500Ft. Szerintem ne vállaljon gyereket az, aki aztán szarik arra, hogy annak a gyereknek vágyai is lesznek. Nem vagyunk szegények, nem hallna éhen attól senki, h ha ennyit megtesznek. + tesómra volt 2-3 hetente egy 10 ezresük h bulizhasson. szerintetek mit kéne tennem?


2017. febr. 23. 20:58
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
61%

Mert pici vagy még! :)


Ahhoz legalábbis eléggé, hogy ne hívd fel anyukád figyelmét arra, hogy leüljön veled komolyabban beszélgetni ezekről. Nem foglalkozik veled, és így nem is fog, ha így állsz hozzá, hogy "utálod". Mind a kettőtöknek nyitnia kellene egymás felé szerintem. Változni fog ez azzal is, hogy a testvéred kiköltözik Londonba, de te is nyithatsz ám felé.

Egyébként apukáddal mi a helyzet?

2017. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
27%
Először is, a szüleid idióták. Csak épp ebbe te bele fogsz pusztulni lelkileg. Tenni úgy igazából túl sok mindent nem lehet. Sajnos még csak 14 éves vagy, így azt mondanak, amit akarnak. Bizonyára most leszel középiskolás, én a helyedben elintézném, hogy kollégiumban lakjak és hétköznap legalább a magam ura lehessek.
2017. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
50%
Szervezzünk egy gyűjtést, hogy eltudj menni korizni. Mostanában lomtalanítás lesz, gyűjtök neked kupakokat aztán visszaváltjuk...:DDD Fogjunk össze egy kislányról van szó!
2017. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Lehet, hogy kicsi vagyok, de nem hülye! :) Tudok vigyázni magamra, legalábbis eddig tudtam, és természetesen nem egyedül mennék! :) Apával jóban vagyok, bár közel nem beszélünk annyit. Ő 100%, hogy elengedne. Nyitottam már párszor anya felé, többet nem fogok! :) de köszönöm a válaszod. :)


Kedves Második!

Vannak éjszakák, amiket végig sírok anya láthatóan "téged nem szeretlek annyira mint a nővéredet" hozzáállása miatt. Nem hiszem, hogy megoldható a kollégium, bármit meg nem tennék érte..:)

2017. febr. 23. 21:13
 5/43 A kérdező kommentje:

Kedves Harmadik!

Köszi szépen..mondhatom hova utalhatod a pénzt..? :D

2017. febr. 23. 21:14
 6/43 anonim ***** válasza:
96%
A playitre helyben is vehetsz jegyet kp ért
2017. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
46%
Pedig eléggé 5 éves szintjén állsz.
2017. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
39%
Hát téged valóban kár is volt megszülni. Ocsmány beszédű, pofátlan általános iskolás kislány vagy. A nővéred külföldön dolgozik, persze, hogy kap tabletet. Kapcsolattartáshoz is kell. 50 ezer alatt nem is nagyon kapni normálisat. Majd biztos te is mehetsz bulizni, amint arra megfelelő korban leszel : minimum 16. Ki nem állhatom az ilyen követelőzős hisztis tini 3,14 csákat. Nagyon sok országban, de még magyar településen is, ennyit sem kap a gyerek, mégsem vágja a szülei fejéhez, hogy minek szülték meg.
2017. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
33%
Jézusom.... Téged kérdező gumiban kellett volna csinálni, akkor nem lenne még egy debíl,gyűlölködő, és undorító féreg a világon..
2017. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
47%
Mit kéne tenned? Először is: hosszú órákat a nyelvtan könyved feled görnyedned, mert ilyen ócska helyesírással nem mész semmire! Aztán: csiszolhatnád úgy 1000 évig azt a primitív modorodat is, mert nagy csalódás leszel te mindenkinek! Aztán nem kell csodálkozni, ha kerülnek az emberek egy ilyen alpári, követelőző, primitív csipsz@rt!
2017. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!