Mi baja van anyámnak?

Figyelt kérdés
Az a lényeg ,hogy szak gimnáziumba járok és a tanulási átlagom nem számit a felvételin csal a fizikai meg az érettségi 3-4 tanuló vagyok (5.legjobb az osztályba)9.-es vagyok.Megmondtam neki hagyjon már békén mert mindennap csesztet hogy tanuljak.Ha beugrik egy 2-es akkor elveszi a gépet telefont aztán nem járhatok el stb. Hogy tudnám megoldani hogy leszálljon rólam?15/F

2017. febr. 26. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj...
2017. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A 3-4-es átlag nem túl jó, akkor sem, ha a többiek ennél is rosszabbak, tanulnod kellene és nem gépezni, meg telefont nyomkodni, igaza van anyádnak.
2017. febr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzed a hihetetlen nagy súlyát,fontosságát a tanulásnak,de anyád igen. Gondolkodj el picit azon hogy ő sem lesz mindíg ott melletted,az idő meg tellik. Használd okosan a fiatalságod, tanúlj, építsd a jövőd.
2017. febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyádnak semmi baja, de neked mi bajod van?


Gimnázium első osztályának első félévében 3-4-es vagy és ezzel elégedett vagy?

A gyakorlat azt mutatja, hogy a gyerekek ebből az osztályzatból csak lejjebb adnak, ahogy 16-17 évesek lesznek, mert a tanulás lesz a legkevésbé fontos.

Persze vannak kivételek, ... na ők viszik majd valamire!

Te meg majd kulizhatsz egy gyárban minimálbérért, ha nem kapod össze magad, mert cirka erre lesz elég a produktumod.

És most menj és tanulj!

2017. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Engem 4-esért megízélnek
2019. nov. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!