Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nevelőapám lopással vádol....

GoatSheepDog kérdése:

Nevelőapám lopással vádol. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Havonta egyszer-kétszer mindig megkapom azt, hogy eltűnik ez meg az. Tiszteletben tartom más tulajdonát, ezzel nincs gond. Az évek során (7 év) csak kétszer történt ilyen eset, de akkor megmondtam hogy én voltam és azok már nagyon régen voltak. Nevelőapám meg összeveszik anyukámmal ilyenkor és mimdig az jön ki hogy lopok és még hazudok is. Nagyon rosszul esik és sajnos az ártatlanságomat semmivel nem tudom bizonyítani, mert nincs rajtam akciókamera 0-24-ben (meg úgy általában soha)

:(


2017. febr. 26. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Aki hazudik, az lop.
2017. febr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Most komolyan!:) Hogy lehet az,hogy eltűnnek dolgok?Valaki csak ellopja a családból! Ha hárman vagytok,sok lehetőség nincs! Érdekes,nálunk még soha semmi nem tűnt el!
2017. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Martin3410 ***** válasza:
Kamu.
2017. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Nàlunk is ez vilt otthon,csak nevelőanyàmcsinàlta ezt.Azt hazudta,hogy eltűnt otthonròl pènz.Addig vert minket hùgommal mèg hùgom nem bìrta tovàbb ès bevallotta,hogy Ő lopott.Persze nem Ő lopott,de ìgy abbamaradt a verès.Aztàn egyre nagyobb pènzeket talàlt ki nevelőanyàm,hogy eltűnt,hogy verhessen minket...

Szòval vannak ilyen pszichopata emberek,akik kitalàlnak dolgokat,hogy aztàn kièlvezzèk,hogy a nevelt gyerekük szenved..

Èn sose vallottam be olyat amit nem csinàltam,pedig alaposan sokszor korbàccsal voltunk verve.Szòval àllj ki magadèrt,ès semmikèpp ne vàllalj magadra olyat amit nem tettèl meg!

2017. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es, remélem azóta kinyírtátok azt a k*rvát..
2017. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Apád is egy utolsó féreg volt ha ezt hagyta!
2017. márc. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!