Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy iskolát szeretnék váltani?

Figyelt kérdés
Gimibe járok 5 éves angolra. Az osztálytársaimmal nem jövök ki annyira. Jó van pár lány akivel úgy el tudok beszélgetni de azért nem az igazi. Valahogy nincs olyan jó hangulat, nem érzem jól magam. Van egy iskola ahova a barátnőm jàr, viszont a szüleim nem igazán vannak oda azért az iskoláért, főleg az apukám nem. Én pedig oda szeretnék járni.Szerintetek hogy mondjam el nekik?

2017. febr. 26. 21:14
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
76%
Mikor kezdted el az iskolát, mennyi időd van még hátra? Ha nem sok akkor próbálkozz másik iskolával amibe te szeretnél valóban menni, ne a barátnőd befolyásoljon. Más iskolákban is tudsz barátkozni. Ha már közelebb vagy a végzős évedhez akkor bírd ki azt a keveset. És ha a szüleid nem engednek, próbálj nyitni a lányok felé jobban. Legalább nem vagy egyedül :)
2017. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Most vagyok kilencedikes. Még három évem van hátra. Nem is a barátnőm miatt mennék oda hanem mert ott azért jobb a hangulat, több a program, hogy mondjam valahogy jobban vonz az a hely. Itt biztos hogy nem szeretnék maradni. Olyan unalmas minden meg úgy nem érzem jól magam.
2017. febr. 26. 21:39
 3/21 anonim válasza:
90%
Az évek során változhat az osztályközösség :) Ha mindenképp menni szeretnél mond el nekik, nézzétek át közösen a helyeket ami esélyes. Azt viszont nem tudom, hogy más iskolákban folytathatod 10. évfolyamban, vagy újra kell kezdened 9. évfolyamon.
2017. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De hogy mondjam nekik?
2017. febr. 26. 22:06
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Szepen vazold fel nekik, h szeretnel iskolat valtani. Bar, ha nincs nagy gond a mostanival, akkor en inkabb maradnek.
2017. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2017. febr. 26. 22:15
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem szeretik azt az iskolát?
2017. febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%
Hát én szarrá röhögném az új osztálytársat, ha ilyen indokkal vált iskolát. Ez nem a kedvenc cukrászdád, hogy ugrálsz egyikből a másikba semmi indokkal.
2017. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mert azt mondják hogy gyenge iskola. Pedig ez nem így van. A barátnőm mesélt részletesen az iskoláról. De ők nem így gondolják. Nekik az a legjobb iskola ahova én most járok de én nem így gondolom.
2017. febr. 26. 22:24
 10/21 anonim válasza:
77%

8# Igazan kedves ember lehetsz.. de majd remelem, idovel bolcsebb leszel. Ne kerulj soha hasonlo helyzetbe azt kivanom. De az ujaknak segitenk szokas, nem kritizalni..


Szerintem kedves kerdezo ertheto az indokod, rossz olyan kozossegben lenni akikkel nem erzed jol magad. Nyilvan beszelj a szuleiddel. Szeretnek, barmit elmondhatsz nekik. Ne felj. Kozosen kitalaljatok melyik suli lenne jo.

2017. febr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!