Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám emiatt mérges lett. Csak...

Apám emiatt mérges lett. Csak szerintem túloz?

Figyelt kérdés

Ma elment a boltba én meg bezártam az ajtót,mert én meg húgom voltunk otthon egyedül.Apum mikor hazaért csöngetett,én meg kinyitottam,erre elkezdett üvöltözni,hogy :-Mi jó büdös francért zárod be.Félsz vagy mi ???Komolyan mondom ez is olyan hülye,mint az anyja !Biztos tőle tanultad ...!


És ilyeneket kezdett el mondani.Ez csak szerintem túlzás ?Otthon vagyunk ketten gyerekek,felnőtt nélkül,most csak bezárom az ajtót nem ?

Ti mérgesek lettetek volna emiatt ?Egyáltalán ezzel mi a gond ?

Sokszor csinál ilyet apum.Ha már leejt valaki valamit,már majom meg egyéb az illető.Káromkodik és hibáztat.Félek vele beszélni,mindig ordítozik.Ezt hogy lehetne ,,megszüntetni" ?Hogyan tudnánk vele ezt megbeszélni ?



2017. febr. 27. 16:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%

Őszinte részvétem apukád miatt.

Felnőttként is bezárom az ajtót ha itthon vagyok. Ugyan mi értelme nyitva hagyni?

2017. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
Apád egy idióta. Mi is mindig bezárjuk az ajtót a hugommal, és soha semmi probléma nem volt emiatt...
2017. febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
2%
Attól függ hány éves vagy. Ha hét-nyolc, oké. De ha a tizenhat éves gyereke ezt csinálná, én is kiakadnék. Apukád nyilván nem a világ végére ment.
2017. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok,húgom meg 8 éves.
2017. febr. 27. 17:03
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem ment olyan messzire,de 1 óráig oda volt.Addig már csak bezárom,vagy nem ?
2017. febr. 27. 17:03
 6/28 anonim ***** válasza:
96%

Túloz apud. Inkább bezárom feleslegben az ajtót ha a szembeni kis boltba lépek át.

Nem érzem jól magam abban a pár percben ha nincs zárva.

Még akkor is be csukom, ha szüleim is itthon vannak.

2017. febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon jól tetted, mellesleg jól érzed, hogy valami nem stimmel vele. Nem normális, hogy félsz, mielőtt megszólalsz. Anyukád hogyan tolerálja ezeket a dühkitöréseket?
2017. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
96%

Mi akkor is bezárjuk a lakást, ha mindnyájan itthon vagyunk.

Ez a mai világban alap, elvégre nem kocsmában lakunk, hogy az ajtó nyitva legyen.

Miért kellene sanszot adni besurranónak, vagy még rosszabb szándékúnak.

2017. febr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%

Férfi, és nem érti meg, hogy te egy gyenge nő (kislány) vagy, akivel bármit megtehetnek.


Apa is állandóan nekem állt ilyenek miatt, de szarok rá. Nem érti, mert őt nem tudja egy hatvanötkilós férfi leteperni.

A páromnak alap, hogy zárkózzak be, ha egyedül vagyok, mert félt, és ő tudja, hogy milyen könnyű lefognia - és aztán bármit tenni velem -, annak, aki akar.

2017. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Ha apum minket ócsárol akkor először csak forgatja a szemét,aztán meg:Miért mondasz neki ilyeneket ?

Ha őt ócsárolja,akkor először csendben van,ha meg már durvább a helyzet akkor meg leáll vele veszekedni.

De akármilyen hihetetlen is anyum rosszabb mint apum.Múltkor olyanokat mondott nekem hogy:Nem véletlen hogy nem kellesz senkinek!

Ezt egy matek 3-as miatt 2 félévkor,ráadásul szóbelim már nincs is.

Anyám már a 4-esért is nekem esik.


Szóval egyik sem különb a másiknál :/

2017. febr. 27. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!