Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit érdekli hogy nézek ki ha...

Mit érdekli hogy nézek ki ha utál?

Figyelt kérdés
Apám megmondta nekem hogy utál, semmirevaló vagyok és haljak meg. Állandóan azért piszkál mert festem a körmöm... előbb is kiabált velem mert akkora körmeim vannak mint a sasnak... Műköröm nagyságú majdnem de ez a sajatom. Évek óta mindig is ellenezte és azt mondja nem mondja el miért majd ha nagyobb leszek... elegem van belőle, mit érdekli milyen a körmöm ha utál? És csak olyan pólót vehetek fel ami nyaknal lejjebb er par centivel... De mit szól bele? Nem leszek ezektől kqrvás. Hogyan ertessem meg vele hogy ne szóljon bele a külsőmbe?
2017. febr. 27. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Kihagytál valami fontosat. Nem mindegy, hogy 12 éves vagy, esetleg 17...
2017. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok bocsi
2017. febr. 27. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket mond az apád, az nagyon nem normális.. :( Ne foglalkozz vele!
2017. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Az apák ilyenek, és biztos vagyok benne, hogy nem gondolja komolyan, csak félt.
2017. febr. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Attól félt, hogy felfigyelnek rád a fiúk és szerzel pár nem túl szép szexuális emléket.

A műköröm, a kivágott felső, a smink is például feltűnést kelthet, ami ilyesmikhez vezethet.

Nyilván nem törvényszerű hogy ha valakinek hosszú a körme, akkor ribi lesz. De nyilván nem bízik abban, hogy elég okos vagy ahhoz hogy lerázd az ilyen lukvadászokat.

2017. febr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszerre félt a fiúktól és féltékeny a fiatalságodra. Tudja hogy, fiatal korában az ő fejében mi járt, ha egy ilyen külsejű lány látott. Ettől próbál óvni, csak valószínűleg ő sem az a kimondott apatípus.

Jó, ha tudod, hol a határ. Az se jó, ha téged olcsó nőnek néznek, de értem, hogy nőiesen szeretnél kinézni. Ez esetben, ne foglalkozz apád túlzásaival.

2017. márc. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!