Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnám rábeszélni a...

Hogy tudnám rábeszélni a szüleim hogy engedjenek el a barátnőmhöz aludni vagy hogy ne kelljen túl korán hazajöjjek? (többi lent)

Figyelt kérdés

A szüleim szinte sose engednek el sehova. Ha pedig elengednek akkor is sötétedés előtt érjek haza. Igen tudom hogy aggódnak. Most lett egy barátnőm és volt már hogy későn értem haza tőle (fél 10). Teljesen megbízható vagyok cigitől piától teljesen távol állok nem is járnék el semmilyen buliba csak a barátnőmhöz szeretnék menni. Nem értem hogy miért nem lehet bennem megbízni...

A lényeg az hogy szeretnék leülni velük erről beszélgetni és ötletem sincs hogy mit mondjak nekik amitől elengednek engem valahova.

16/F



2017. febr. 28. 15:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
28%
16 évesen én se engednélek, ilyen korban otthon van a helyed nem csajnál... Arról nem beszélve hogy ha az én lányomnál akarnál aludni se engedném.
2017. febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
#1: Nem a kérdésre válaszoltál és amikor fiatal voltál nyilván te is akartál pasit/csajt akkor biztos rábeszélted valahogy őket
2017. febr. 28. 16:05
 3/32 anonim ***** válasza:
47%

Ha a barátnőd szülei engedik, hogy lányukkal aludj, akkor csak jelentsd be apádnak, hogy náluk alszol. Ha nem engedi (bár normális apa büszke szokott lenni tökös fiára), akkor ne fogadj szót.


Küldesz sms-t, hogy barátnődnél vagy, innen mész holnap suliba (van nálad fogkefe, fehérnemű...). Ennyi kis lázadás kell 16 évesen. Otthon meg nyugisan hallgasd, ha ezért utólag beolvasnak.

2017. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
27%
Köszi hogy leöregeztél 21 évesen:-D És nem, 18 éves koromig eszembe se jutott pasinál aludni... 16 évesen gyerekek vagytok hozzá. Főleg nem úgy hogy azt írtad, most lett barátnőd....
2017. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
59%
3as, ha az én gyerekem ilyet csinálna, akkor járhatna onnantól fogva a csajtól iskolába, mert haza többet be nem tehetné a lábát..nehogy már felnőttnek gondolja magát, ha meg igen, akkor vállalja is a következményeket és tartsa is el magát.. a pofám leszakad hogy minden pelusos felnőttest akar játszani...
2017. febr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
35%
Fél 10 miért lenne már korán ? Én nem örülnék a barátnőd szüleinek helyében, ha nálunk eddig dekkolna egy barátja. Mikor fürödjön az ember ? Éjfélkor ? Előtted meg nyílván nem fog hálóingben mászkálni az anyja. A szüleinek reggel munka, neked pedig iskola. Hadd pihenjék már magukat ki szerencsétlenek. Ami pedig az együttalvást illeti, ezt sem támogatom. A szexhez mindketten fiatalok vagytok. A lány szüleinek helyében agyon is csapnálak, ha egy ágyban aludnátok. Minden kiskorúnak a saját ágyában a helye. És nemcsak hajnalban.
2017. febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem tedd, amit a hármas írt; de utána nehogy haza találj menni! Járhatsz onnantól a csajtól, aztán ha kidob, menj a híd alá!


Komolyan nem értem, minek egyáltalán 16 évesen (!!!) barát(nő)?

2017. febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Én csak annyit nem értek hogy miért ilyen korlátoltak. Teljesen megbízható vagyok és nem olyan aki minden lányt kihasznál... Csak ott szeretnék aludni és többet lenni vele.
2017. febr. 28. 16:32
 9/32 anonim ***** válasza:
19%
A te dolgod a tanulás, nem a csajozás.
2017. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ennyire sokat segítettetek. Csak ötleteket vártam én kérek elnézést hogy vannak érzéseim...
2017. febr. 28. 16:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!