Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyűlölöm az apámat egyszerűen...

Gyűlölöm az apámat egyszerűen alig várom hogy meghaljon! Anyám is utálja egyszerűen mindenbe bele köt mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyeszerűen hangosan kiabál bármit mond erőszakos pszihophata ember! Minden zavar engem ha megmozdul vagy ha köhög is még a szomszéd is hallja!Anyámnak nemad pénzt ha ad is rögtön 1 hétig kiabál hogy "én pénzemből zabáltok" ez 6 éve folyik így.Minden nap ugyanaz a szitu elköltözni nemtudunk mert anyám "nemakarja szétszakítani a családot" volt olyan hogy ha nekem ütött én mindig vissza csaptam ( de direkt nemtaláltam el) nemtekintem apámnak! Soha nem tekintettem. Segítségre lenne szükségem mert így nemtudok felnőni és 6 éve nemvagyok boldog.

2017. márc. 3. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
A magyartanárodat is utálod..?
2017. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
nézd, ha anyádnak nem ad pénzt akkor tulképpen nincs miért maradni.. Anyáddal beszélj és költözzetek el..
2017. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt leírhatnád, hogy mennyi idős vagy. Ilyet meg nem szabad kívánni, sokkal több állhat a dolgok mögött. Lehet apukádnak komoly problémái vannak, és nem tudja másképpen kezelni a helyzetet, csak veszekedéssel. Tele van feszültséggel, és azt legtöbbször táplálja is valami. Vegyél neki egy sört, és próbálj meg vele férfiként beszélgetni. Az enyém sajnos 15 éves koromban meghalt. Sokat veszekedtünk, de sosem beszélgettünk normálisan. 27/f
2017. márc. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha üt, ahogy írod is, az komoly dolog, erről mindenképp érdemes lenne beszélni szakemberrel (talán az önkormányzatnál vagy az iskolában ingyenesen is van). Jogilag meg valószínűleg a gyámhatóság tud segíteni, de erről nem tudok sokat, főleg, hogy az, hogy mit tudnak tenni, attól is függ, hogy milyen egyéb rokonaid vannak, akik esetleg fogadni tudnának Téged.
2017. márc. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most olvastam a kérdésed... Mi lett? Mi van azóta?
2019. márc. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyet nem szabad kívánni? Ja de egy agybeteg vagy egy alkoholista mindent megtehet.
2019. máj. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Újbudán éltek?
2021. máj. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!