Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha képtelen...

Mit csináljak, ha képtelen vagyok elfogadni, hogy a férjemnek van egy gyereke? Hogy szedjem össze magam? Túl lehet ezen lépni valamikor?

Figyelt kérdés

Pénteken tudtam meg, a húga picit részegen elszólta magát.


Van két gyerekünk (a fiúnk 4 éves, a lányunk 9 hónapos). Nagyon boldogok voltunk eddig, szinte tökéletes volt az életünk. Erre pénteken megtudtam, hogy van még egy gyereke... Fiatal volt még, nem is látta soha, a gyerek anyjával sem beszélt azóta, mióta megmondta neki évekkel ezelőtt, hogy terhes. De akkor is úgy érzem, hogy ez nem az a dolog, amit egy házasságban titkolni kellene. Retteg, hogy egyszer csak becsenget majd hozzánk, az utcán azon gondolkozok, hogy vajon nincs-e ott, vagy hogy egyáltalán az országban él-e.


Megmondta a párom, hogy nem érdekli az a gyerek, sosem látta, nem ismeri. De akkor is úgy érzem, mint akit becsaptak éveken át...


2017. márc. 5. 18:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
85%

Értem én, hogy az a galád nő teherbe akart esni, és esetleg azt mondta, hogy szed gyógyszert. DE!!!! Ettől még a férfi húzhat gumit, hogy elkerülje, ha esetleg MÉGSE!!! Szóval igen, a nő ludas, meg a férjed is, aki nagy izgalmában már csak arra gondolt, hogy bedughassa.... Birom az ilyen pasikat.

Amúgy ez nem fog titokban maradni, lehet, hogy most még a fiú nem kiváncsi az apjára, de ha már neki is lesz párja, vagy túl van a kamaszkoron, akkor egyszer eszébe jut felkeresni az apját, hogy mégis miért alakult igy, és akkor sokkal szarabb lesz a gyerekeid előtt magyarázkodni. Tudod, kettőn áll a vásár!

2017. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg hibáztassuk a férj húgát, ha ő nem mondja el a titkot, akkor mindenki él tovább boldog tudatlanságban.
2017. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
89%

A férjed nem mondta el, hogy van valahol egy gyerek, akinek ő az apja.

Te se mond el neki, hogy az otthoniaknak, viszont nem ó az apja....

2017. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
89%

"nincs kedvem ünnepekkor a férjem hibájával egy asztalnál ülni" 

Gondolom a gyereknek sem lenne kedve anyád hibájával egy asztalhoz ülni. Eléggé félresikerültél. Azok is, akik nem fogják fel, hogy mi a baj a férjjel. Mint pl. ő :

" Már nem azért, de egy nem tervezett terhessegbol született gyerek még egy terveztt gyerek az nem ugyanaz, még véletlenül se kellene egy lapon említeni. Ha véletlenül besikerult és a nő nem volt hajlandó abortuszra menni, akkor miért kell most a férfit rugdosni? Ő nem akart gyereket, ennyi. "

Ugyanúgy a gyereke. Ezt egy normális embernek nem kell magyarázni. Ennyi.

Le lehet pontozni nyomorékok. Attól még a véleményem megmarad.

2017. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
90%
Én azt lennék képtelen elfogadni,hogy a férjem rá se bacik az egyik gyerekére.Felmerülne bennem,hogy vajon ha mi elválnánk,akkor beleszarna a mi közös gyerekeinkbe is? Nekem ez nagyon gáz,ha fiatal volt,ha nem... na hát meg hol van az őszinteség,mikor ezt el kellett volna mondania?
2017. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
93%
Jah,szóval nem akarsz egy asztalnál ülni a férjed gyerekével...arra nem gondoltál,hogy mekkora poén,lesz majd a közjegyző előtt találkozni a férjed hagyatéki tárgyalásán???
2017. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
92%

Én a nagyszülőket sem értem, akik - bár nem árulták el a titkot a feleségnek -, de legalább fizettek!

Ők sem kíváncsiak az unokájukra?

2017. márc. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
89%
Ez oké, hogy az ember változik, de egy 19 éves már nem teljesen gyerek. Azért ennyi idősen már illene válalni a felelősséget a tetteinkért, és elég sokat elmond ez róla. Már az megér egy kiborulást, és hatalmas csalódást, hogy ezt nem monddta el, nyilván nem ezzel kell nyitni egy ismerkedésnél, de könyörgöm már gyerekeitek vannak. Aztán komolyan elgondolkodnék, hogy hogy lehet valaki ennyire felelőtlen és önző, szerintem nem kifogás a fiatal kor..De ha az is lenne akkor se érteném, hogy azóta miert nem kereste a gyerekét. Nagyon sajnállak kérdező, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de csak te tudod eldönteni, hogy mennyit bírsz el, mindenkinek máshol van a határ.
2017. márc. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
90%
Bocs nem olvastam végig a kommenteket, abszolút megérdemlitek egymást.
2017. márc. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
66%

Mitől retteg - egyébként teljesen jogosan?!

Hogy a gyereke majd szembeköpi, amiért ennyi ideig rá sem szart?! Hát, félhet, mert én holtbiztosan elmennék a spermadonorhoz, és elküldeném a halál farkára, nem érdekelve, ha a házassága megy is rá erre.

2017. márc. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!