Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyák hogy reagálnátok rá ha...

Anyák hogy reagálnátok rá ha 12-éves fiatokat megtudnátok hogy 10-éves unoka húgával egymás nemi szervét nézegetik?

Figyelt kérdés
2017. márc. 9. 12:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%

Baromi sürgősen megtenném azt, amit addig elmulasztottam: felvilágosítanám és beszélgetnék vele, kérdezhetne én meg válaszolnék (esetleg az apja, mivel fiúról van szó).

Unokatesó szüleinek is szólnék, hogy nem ártana elkezdeni. Lehet, hogy a kislány 1 év múlva már "nagylány" lesz. MOST kéne elkezdeni a felvilágosítást, amíg nem késő.

2017. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
36%
Semmit, ezt mi is csináltuk, normális dolog, kíváncsiak. Felvilágosítottak egyébként, sőt fiutestvérem is van, de az úgy tűnik nem elegendő, mert az oviban folyton ment a mutogatás. Szerintem nem szólnék róla, hogy tudom, hogy csinálják.
2017. márc. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%
Ez minden gyereknél így van. Emlékszem rá oviba nekem is volt"szerelmem" lehúztuk a nadrágunkat és nézegettük hogy neki milyen meg nekem miért nincs az ami neki van meg ilyesmi. Bár mondjuk a fiad azért idős már a szimpla romlatlan kiváncsisághoz. Valahogy apukának kéne vele erről beszélni semmiképp veled,meg nem büntetéssel meg kiabálással reagálni rá egy szimpla beszélgetés fwlvilágosítás és kész.
2017. márc. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
51%

2-es, egy 12 éves kamaszról beszélünk, nem egy 4 éves kisfiúról!


Egyébként a fiamnak megmondanám , hogy ne nézze, a lányomnak meg megtiltanám, hogy mutogassa, mert intim és magányügy.

2017. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

Beszélgess el vele,ahogy elottem is irtak.

Egyebkent en is kb 13 eves lehettem mikor a szinten 13 eves unokatestveremmel csokoloztam. Bele sem gondoltam hogy mit csinalok,de utana rajottem es nem tortent belole semmi utana. De szerintem is beszelgess el a fiaddal ,mert ilyen korban ez a mutogatas nem normalis.

2017. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%

Semmit, normalis. Kicsit beszelgetnek vele az intim szferarol, de semmikeppen sem terheloen vagy szidva.


Mindket gyerek normalis szexualis fejlodeset elqrhatja egy ostoba szidas.

2017. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom hogy reagáljak , mert észre vettem hogy a bugyimat is felvehette ,mert az ondójának nyomait megtaláltam benne és vissza volt hajtogatva a fehérneműk közé . Mit javasoltok?
2017. márc. 9. 13:35
 8/27 A kérdező kommentje:
indiánimpera Ezt nem gondolod komolyan Te egyébként ki vagy? Szerintem kamasz kölyök.
2017. márc. 9. 13:38
 9/27 anonim ***** válasza:
68%

"bugyimat is felvehette ,mert az ondójának nyomait megtaláltam benne"


pasidon is lehetett, ránézésre nem lehet megmondani kinek a spermája...

2017. márc. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
30%
Ne legyél már ennyire prűd...
2017. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!