Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnék segíteni, vagy...

Hogyan tudnék segíteni, vagy csak hagyjam figyelmen kívül?

Figyelt kérdés
Édesanyám jelen pillanatban egy olyan munkahelyen dolgozik ahol nem szeret dolgozni, viszont az én jövőmre tekintve ez a munkahely elég fontos, hiszen szeretném tovább folytatni. Nagyon sok a gond vele és tényleg néha vannak rosszabb napjai, viszont én ezért nagyon sajnálom mert nem akarom belekényszeríteni és próbálok ott segíteni ahol csak tudok. Viszont tudom, hogy neki ez így nem jó és nem érzi jól magát. Hogyan tudnék ezen segíteni ? Vagy csak hagyjam figyelmen kívül ? ami elég nehéz lenne.

2017. márc. 19. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
79%

Leírnád konkrétabban, hogy miért előfeltétele a te későbbi munkavállalásodnak, hogy most anyukád is ott dolgozik? Ez egy cég vagy családi cég?


Anyukád mindenesetre felnőtt nő,feltételezem, hogy nem te kényszeríted ebbe a helyzetbe,ő döntött így.


Beszélgess vele, gondoljátok át közösen, biztosan megéri-e anyukád részéről az áldozat, egyáltalán valóban annyira rosszul érzi-e ott magát, ahogy te gondolod. Lenne-e egyébként lehetősége az álommunkahelyén dolgozni, ha ezt otthagyná?

2017. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!