Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon gáz, ha este anyukám...

Nagyon gáz, ha este anyukám mikor olvas esti mesét, azt én is élvezem, és én nekem is ad puszit meg betakargat? 18 és fél vagyok, de mivel kicsi a lakás így egy szobában vagyok az öcsémmel aki 12 és fél.

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 17:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem gaz. Bárcsak ilyen anyam lenne.

17/L

2017. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem gáz.
2017. márc. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
de ha kiderülne a suliban akkor nagyon gáz lenne? a volt barátnőm akivel nem is dugtam csak jártam, meg zsarol ezzel, mert az meg tudja, és csicskáztat... :S
2017. márc. 21. 18:09
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
A barátnőd beteg.
2017. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

suliban simán letagadhatod :D

ne hagyd, hogy csicskáztasson...

te nem tudsz róla semmit amivel visszavághatnál, hogy nyugi legyen?


24F

2017. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
11%
Nem egészséges szerintem. De ha ezen kívül minden rendben veled és nem fog gondot okozni lelkileg, hogy nemsokára kirepülsz otthonról és nem a szüleiddel fogsz élni, nem kóros.
2017. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Párnahuzat ***** válasza:
97%
Saját magát járatja le. Ha elmondja, aztmondod hogy kitalálta. Egyébként nem szégyen az, ha anyukád puszit ad.
2017. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
39%
Kamu :P
2017. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

mond már el hogy mi a kamu ebben??


Nem a szüleimmel élek, hanem anyukmmal, apánk nem él velünk. Nem tudom hova a fenébe repülnék ki, mikor egy albérlet + rezsi + kaja+ ruha+ minden nem jön ki egy sima keresetből.... ha befejeztem a sulit, akkor levelezőre megyek, egyetemre, és mellette dolgozni szeretnék hogy hazatudjak adni és így megkönnyítsem anyukám dolgát. ez van tervben. de komolyan. nem tudom hova repülhetnék.....

2017. márc. 21. 18:38
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Tini körökben már az is "gáz", ha csak a szülő 10 méteres körzetében tartózkodsz több mint 1 percen át. Aztán lassan kinövik ezt és siratják a gyerekkorukat, hogy bárcsak több időt töltöttek volna el a szüleikkel.

Semmi rossz nincs ebben. Amúgy meg lehetsz akár 30 éves is, mindig a gyerekük maradsz és ők mindig is fognak veled törődni.

2017. márc. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!