Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mitévő legyek ebben a családi...

Mitévő legyek ebben a családi helyzetben?

Figyelt kérdés

Anyám sokszor egoista,önsajnáltató érdekes módon mégis ettől függetlenül sokszor ott van a szerető anyuka benne. Most január,februárban nem volt hajlandó elmenni dolgozni se főzni se akár az ujját megmozdítani aztán amikor az én havi gyakszi pénzemből meg amit apám adott 10-20 ezer forintból éltünk el akkor is mi voltunk a f@ok.

Most azért már elmegyeget dolgozni de így is sokszor zsaról hogy ha nem fizetem ki a net számlát akkor nem is lessz.Végűl aztán nem engedtem neki aztán ugyanúgy kifizette a csekket.Ettől függetlenűl tud normális lenni ha akar....

És aztán arra jutottunk apámmal hogy elment gyámügyishez mert attól függetlenül hogy anyám tud normális lenni az amiket csinál az nem elfogadható.

És akkor most ott állunk hogy elkell mennünk pszichológushoz azt ott elmondani hogy anyám miket csinált és akkor apám lessz akkor a gondviselőm és akkor ott lakhatok nála csakhát aztán itt jön a gibasz (meg maga a kérdés is) mert ahol apám lak a rokonával kevés a hely és én szerintem nemigazán tudnánk el lenni.


Azt nem lehet elintézni hogy anyám kapjon egy figyelmeztetést pl. a gyámügyistől hogy változtasson dolgokon hátha tényleg változna?



Bocsánat amiért össze vissza irok csak ugyebár pár nap múlva mwgyünk a gyámügyishez azt nem tudom mihez kezdjek.


(15 éves, fiú)


2017. márc. 23. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Vedd elő a nyelvtankönyvet!
2017. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
# 1 Tyűha van ám gerinced.....
2017. márc. 23. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg fognak téged kérdezni, hogy hol akarsz lakni, mondd azt, amit tényleg akarsz. Anyukád lehet, hogy depressziós, azért nem csinál semmit. A gyerekelhelyezésről nem a gyámügy dönt, hanem a bíróság.
2017. márc. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!