Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg felesleges és mindent...

Tényleg felesleges és mindent elrontó vagyok? Amikor az egész család beszélget, olyankor figyelek, hogy mikor szólalhatok meg, hogy ne vágjam félbe senkinek se a mondandóját.

Figyelt kérdés

Amint megszólalok anyám letermt, hogy minek szólok bele, miért nem vagyok képes végig ülni csendben.

Mindig eltűrtem, de a minap ugyan ez a szitu volt. Rám ripakodott, én meg sírva felálltam(nem csapkodtam) és bementem. Utánam jött, hogy mégis mit képzelek,hogy merem megsérteni..elmondtam neki, hogy nem szép amit mondd folyamatosan. De mégis ő van megbántva. Neki vagy nekem van igazam?



#család #anya-lánya #mindent elrontó
2017. márc. 24. 18:27
 1/7 anonim válasza:
47%
Hány éves vagy? Nem lehet, hogy olyan dolgokról beszélnek, amihez (bocsi, de) nem sok közöd van?
2017. márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Miden témánàl ez van? Mert ha olyan akkor tényleg az lehet hogy nincs beleszólásod, de ha olyan amibe van akkor, igazad van.
2017. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Valószínű,h neked.Ha az egész család ott van,akkor gondolom mindenkit érint a dolog,ha téged mégsem,akkor meg nem úgy beszélnék meg,h te is ott vagy.És,ha mondjuk nem tudsz semmi hasznosat hozzászólni,akkor is lehetne bennük annyi,h meghallgatnak.
2017. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Én ekkor "tanultam meg" viccesnek lenni. Azóta megszűnt a "kirekesztés" és nincs ilyen gondom :) Érdemben sajnos nem tudok segíteni, de átérzem a helyzeted :S
2017. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Az anyud ezt komolyan gondolja?

Hogy egy plüss macit ültessen a helyedre?


Amikor mosogatni kell, akkor a plüssmacit tegye a mosogatóhoz, hátha a duracell elemek bírják a mosogatást.

:D

2017. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

17,lány. Igen, olyan dolgokról van szó amihez van közöm vagy érintett vagyok a témában. Amihez nincs olyankor vagy bemegyek a szobámba vagy kint ülök és olvasgatok, de nem szólok bele.

De csak is az ő véleménye van,amit minden áron rá akar erőszakolni a másikra.

Az előbb próbáltam beszélni vele arról ami ma történt de azt szajkózza, hogy nem nekem kellene felháborodottnak lennem.. Esküszöm,nem értem.

Ha mosogatásról vagy bármi másról van szó megcsinálom. Nem várom el azt,hogy agyon dicsérjen ,hogy "jaj de ügyes vagy".. Nem. Csak mondjom annyit,hogy köszi. De nem. Csak behozza a sarat..:)

Mindig mondják hogy most tanuljak tőle hogy milyen anyának kell lenni. Hát ilyen biztos nem leszek.

2017. márc. 24. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

Plüss maci jó ötlet.


Kajálj, aztán tegyél egy plüss figurát a székre és szólj mindenkinek, hogy téged helyettesít és menj a dolgodra.

2017. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!