Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire megszokott ha egy...

Mennyire megszokott ha egy fiatal felnőtt lánygyermek az édesanyjával megy el wellness hétvégére?

Figyelt kérdés

2017. márc. 27. 07:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
teljesen normális... egy jó kis "csajos" hétvége, ha jó a kapcsolatuk, nagyon feltöltheti mind a két felet... mi ezzel a gond szerinted? :)
2017. márc. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szoktunk a lanyommal menni de csak egy napra.

Viszont evente 1x hosszu hetvege egyik vilagvarosba mindig van.

2017. márc. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Irigylésre méltóan jó kapcsolatuk lehet. Nem hiszem hogy gyakori, pont ezért becsüljék meg!
2017. márc. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Míg megköveznétek hogy miért tettem fel ilyen kérdést.

Közös program gyanánt merült fel ez az opció, viszont a mi ismeretségi körünkbe nem nagyon fordul elő hogy anya-lánya páros megy ilyes fajta kikapcsolodásra. Ezért érdekelt volna hogy ez mennyire szokványos másoknál?!

2017. márc. 27. 08:45
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekelnek mások ! Nehogymár szégyelld az anyukádat, ha mások nem mutatkoznak a sajátjukkal. Inkább ez a szégyenletes, nem az, ha közös programra mész a tiéddel. Jézusom milyen undorító világot élünk.
2017. márc. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Teljesen normális :) mi is szoktunk menni:)
2017. márc. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnyugtat,a 22 éves lányommal megyek 10 napra külföldre,de voltunk már együtt többször is! Nem ciki ez,miért lenne? Már tervezzük bicajt bérlünk,bejárjuk a szigetet,csavargunk!

Menj bátran,jó szórakozást!

2017. márc. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális mi is szoktunk menni és a környezetemben is sokan mennek az anyukájukkal. Szerintem nagyon jó ha valakinek ilyen jó kapcsolata van az anyukájával.
2017. márc. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Úristen,ugyan milyen környezet lehet ahol ezt nem jó szemmel nézik.

Én is szoktam anyával "csajoskodni" meg anya is az övével vagyis mamával. Meg környezetembe számos ilyet ismerek.

2017. márc. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Mi csinálunk közös programokat.

Nálunk is volt az ismerősi körben (nem anyukáméban, hanem az enyémben) aki azt mondta, hogy ez milyen ciki, mi a bajom, nem tudok leszakadni a szülőkről? De nem foglalkoztam vele, a bunkó és irigy emberek mondanak ilyet.

Mások (a normálisak) mind azt mondták, hogy tök jó, hogy nekünk ilyen jó a kapcsolatunk.

És persze vannak olyanok is, akik szintén csinálnak közös programot időnként a szülőkkel.

2017. márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!