Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális, hogy a...

Mennyire normális, hogy a nővérem és a férje nálunk lakik a gyerekükkel együtt, és most bejelentették hogy jön a következő baba?

Figyelt kérdés
Nővérem és a férje egyetemista és még tanulnak.Dolgozni nem dolgoznak,a van egy kis pénzük de abból a háztartásba semmit sem adnak.Hatan élünk egy négyszemélyes lakásban, és most kiderült hogy megint terhes a nővérem.Szerintetek ez így normális? Vagy csak én gondolom úgy hogy ez a legnagyobb onzoseg a világon amit ők csinálnak?

2017. márc. 27. 15:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 anonim ***** válasza:
93%
Jól gondolod ez tényleg önzőség. A gyerekeket mégis miből akarják felnevelni, ha nem dolgozik senki, nincs lakás, stb?
2017. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/108 anonim ***** válasza:
95%
Szia. Szerintem sem jo ez igy. Mi is itthon lakunk ( Apa, húg, parom es en ) tervezzuk a koltozest mert utana babat szeretnenk. Mellesleg en nem vallanenk ugy gyereket hogy "egy szobaban" elunk. (Nem szo szerint de erted a lenyeget szerintem)
2017. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/108 anonim ***** válasza:
95%

Gratulálok ezúton is a nővérednek, és nem a baba miatt, hanem azért, hogy ekkora lángész a férjével karöltve.

Szüleitek mit szólnak hozzá?

2017. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/108 A kérdező kommentje:

Hát amúgy szó szerint egy szobában élnek hárman.Akkoraban amekkoraban én élek egyedül.Hát anyáék úgy tűnik örülnek.Vagy nem tudom.Az első csak úgy "becsúszott" a mostani baba pedig szerintem szándékos volt.Mert pedzegette a nővérem hogy elférne e itt még egy valaki.De meg hónapokkal ezelőtt.Eloszor nem is esett le hogy mire gondolt,annyira abszurdnak tűnt az egész.De akkor apa mondta hogy biztos nem férne el meg mit tudom én.Es anya is mondta hogy ha jön még egy akkor tuti elmennek innen.De persze ez nem így történt....

Nekem ez iszonyat fura, szerintem azt se tudják mit csináljanak unalmukba,mert minden a segguk alá van rakva,ezert összehoztak meg egy gyereket.Mintha ez így oké lenne. Szerintem alap hogyha gyereket akarsz, akkor van önálló KERESETED minimum de inkább meg egy kulon lakasod is..

2017. márc. 27. 15:36
 5/108 acelsziv ***** válasza:
90%

Nagy szemétség a nővéredéktől az biztos.

Előbb utóbb kitalálhatják, hogy te költözz ki a szobádból mert kell a két gyereknek és szemétség, hogy te egyedül vagy akkora helyen, mint ők négyen. De a férje sem dolgozik? Ti tartjátok el őt is?

2017. márc. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/108 anonim ***** válasza:
94%

2-es vagyok.

Nem is terveznek elkoltozni?

Ez a felelotlenseg pedig megdobbento. A szavaidbol azt vettem ki hogy a szuleitek tartjak el oket is. Jol ertem?

2017. márc. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/108 A kérdező kommentje:
Igen ők tartják el őket,de már az utolsó évben vannak elvileg utána dolgozni fognak.A férj néha alkalmi munkát vállal és azért kap pénzt de abból nem látnak anyáék semmit.Szoval igen őt is a szüleim tartjak el.:/
2017. márc. 27. 15:44
 8/108 anonim ***** válasza:
95%
Hat akkor meg foleg nem vallalnek be meg egy gyereket hogy ha mar az elsot is a nagyszulok penzebol nevelem.
2017. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/108 A kérdező kommentje:
És sem értem hogy gondolják ezt.Nem azért mondom ezt mert nem szeretem őket vagy a leendő babát már előre utálom,mert erről szó sincs.Csak az élet senkinek sem lehet ennyire egyszerű..
2017. márc. 27. 15:50
 10/108 anonim ***** válasza:
93%
Kicsit azért furának tartom a nővéred férje helyzetét. Odaköltözik hozzátok, közös költségbe nem fizet semmit, dolgozni nem dolgozik. Én biztos, hogy nem tudnék így élni. Még a saját szüleimtől is kellementlen pénz kérnem/elfogadnom, pedig én is egyetemista vagyok de még is tudok dolgozni mellette. Nyílván ők egy kicsit kiszolgáltatottabb helyzetben vannak mert a gyerek(ek) miatt a nővéred nem tud dolgozni, viszont a férjének pont emiatt kéne, hogy legalább valami mentsvár legyen ha a szüleid úgy döntenének, hogy ebből elég volt illetve hogy a közeljövőben ne egy kis szobában legyenek 4en.
2017. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!