Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy a szüleim ne...

Mit tegyek hogy a szüleim ne csak a tanulásommal foglalkozzanak, hogy minél több pénzt kapjak, hanem normálisan velem is?

Figyelt kérdés

Szoval az van, hogy a szüleim csak azzal foglalkoznak hogy én jol tanuljak, mert akkor sok ösztöndijat kapok ha 4-5-öm van átlagba.és most van 5db tantárgybol 3asom.

És májusban mennénk Görögországba nyaralni a családdal.és elvileg nem mehetek mivel nem javitottam ki.

Igyekszek a tanulással, de ez akkor se megoldás.meg hogy eltiltanak mindentöl.nem mehetek sehova se.


2017. ápr. 3. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Már ne is haragudj, de 5 db hármas után én sem vinnélek külföldi nyaralásra. Meg a nagy l...szt. Valamit valamiért. Egy ilyen siralmas teljesítményért nem jár Görögország. A szüleidnek igaza van.
2017. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

A szülőknek az is a dolguk, hogy foglalkozzanak a gyermekük tanulmányi előmenetelével. Emiatt kár kiverni a tinihisztit. Az anyagiakról meg annyit, hogy lehet csak annyit enged meg a családi költségvetés amennyit most kapsz.

A sok hármassal az a baj, hogy szerintem a főtantárgyakból kaptad. Valószínűleg matek a két magyar, idegen nyelv, töri esetleg fizika, kémia. A továbbtanulásod miatt ez nem bíztató. Gondolom a szüleid sem akarnak még eltartani 30 évig.

Én a szüleid helyében lemondanám a nyaralást és különtanárt fogadnék, hogy a hármasaid kijavítsd.

2017. ápr. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Még szép hogy foglakoznak azal hogy ne 3 legyél mindenböl,gondolom több van bened ,idáig gondolom jobb jegyeid voltak ha kapsz ösztöndijat,egyetemre jársz vagy középiskolába ? Nem mindegy .
2017. ápr. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött le, hogy most egyetemista vagy-e, vagy középiskolás. Mert az egyetemen a te teljesítményed jónak számít.
2017. ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amúgy jól félre lett értelmezve kedves válaszolók.

A szülei törődnek a minnél több pénz kapással, nem a kérdező.

3mas meg jó középiskolában bőven.

A válaszolók szerintem mind orvosok meg vegyészek gondolom.

2017. ápr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Középiskolás vagyok
2017. máj. 1. 18:13
 7/8 A kérdező kommentje:

Meg nekem nem azzal van a bajom hogy most 3aim vannak mert mar a nagyreszet sikerult kijavitanom.meg van ket hetem a maradekra.

De konyorgom amiota lekoltoztunk videkre (tavaly nyar ota) egyszer nem kerdeztek tolem semmi olyat hogy hogy vagy, vagy barmi mast.csak a tanulasommal foglalkoznak.en nem igy szeretnek elni.hanem mint egy normalis csalad, ahol nem csak a tanulmanyom a fontos mindenkinek hanem ÉN is!

2017. máj. 1. 19:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen jó a 3-mas középiskolában, azért is meg kell küzdeni. Nem értem miért kell valakit ezért cseszegetni. Egyébként kíváncsi lennék, hogy a rosszindulatú válaszolók közül melyik volt kitűnő, mert más teljesítményét könnyű kritizálni
2017. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!