Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek milyen az olyan...

Sütő Virág Petra kérdése:

Szerintetek milyen az olyan apa, aki megírja a gyermeke anyjának, hogy eddig nem is szerette és, hogy azt akarta, hogy intézetbe menjen?

Figyelt kérdés
Múlt héten meg most van egy "kis" gond.....Hétfőn apukám rá írt anyára, hogy ő azt akarta, hogy én múlt hét szerdán intézetbe menjek.Ráaldásul még az úgymond "család segítős" is azt akarta, hogy intézetbe menjek és kiabált az egyik rokonommal, hogy miért nem engedte, hogy én intézetbe menjek.Szerintetek milyen az ilyen apa?
2017. ápr. 21. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Részeg vagy drogos
2017. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha a szakemberek szerint jobb helyed lenne egy gyermekotthonban, annak bizonyára oka van, olyan családi helyzetről van szó, amit apukád nem tud egyedül megoldani. Bár a körülményeket nem ismerem, ebben az esetben azt gondolom, apukád nem gonosz, hanem a javadat akarja.
2017. ápr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Anyád valószínűleg nem tud megfelelő körülményeket biztosítani, és úgy adja be neked, hogy az a "gonosz apád" miatt kerülnél intézetben.

Ilyenkor ő a "jó anya", és mindenki más gonosz, a családsegítő szakemberrel és az apukáddal az élen.

2017. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem az a kérdés, hogy milyen az apa, hanem, hogy milyen az anya és milyenek a családi körülmények, amik miatt intézetbe kellene menni.


Az "eddig sem szerette" viszont bunkóság.

2017. ápr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Jelen esetben jó, az anya a szar alak. Persze te ezt úgysem fogod fel, mert már túl vagy az agymosáson.
2017. ápr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudhatjuk, az anya szar alak-e. Ne vegyük a bátorságot feltételezni, amíg nem ismerünk részleteket.

Nekem pl. az sem világos, ki nem szeretett kit. De leginkább úgy értelmezem, hogy az apa nem szerette eddig a gyereket, vagy az anyát.

2017. ápr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%

nem csináltál valamit?

amugy sokan hiszik hogy az intézet majd ingyen eteti helyetük a gyereket

2017. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
1es vagyok visszavonom csak úgy gondoltam hogy együtt élnek a szüleid veled ès akkor írta
2017. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Es mire fel kiabal a "szakember"? Nem ez a munkaja, hanem opciokat ismertetni a klienssel.
2017. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%

"Nem tudhatjuk, az anya szar alak-e"


Oka van annak, ha "úgymond család segítős" van bevonva az ügybe.

2017. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!