Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felek elmondani szuleimnek,...

Felek elmondani szuleimnek, hogy baratom van. Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Mar 3 honapja van baratom ezert is felek, hogy hogy reagalnanak ha megtudnak hogy honapok ota nem szoltam. Nem szoktunk ilyenekrol beszelni soha, ezert is felek elmondani.17/L baratom 18/F
2017. ápr. 23. 10:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Mond el Nekik. 17 éves vagy, ez nem fogja meglepni Őket még akkor sem, ha ilyenről eddig nem beszéltetek. Te ismered Őket, annyit mesélj el Nekik és olyan módon,hogy fogadják el és lehetőleg szavazzanak bizalmat Nektek.


Ha mástól, máshonnan tudják meg csak rosszabb lesz.

2017. ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Tini probléma?
2017. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Es hogy kezdjek neki?
2017. ápr. 23. 10:15
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Ez hol felnőtt párkapcsolatok? Anya apa, van egy barátom. Ennyi
2017. ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Én így kezdtem neki: "Anya, képzeld, ma randira hívott egy helyes srác holnap találkozunk." Elmentem a randira, és 1 hónap után meghívtam hozzánk ebédre, hogy a szüleim megismerjék. Így már 3 hónap után megengedték, hogy együtt aludjunk. Szóval szerintem már akkor el kellett volna mondani, amikor kezdődött a kapcsolat. Nem is értem, hogy lehet az ilyet titkolni. Én sok találkozó után rózsával tértem haza, hatalmas vigyorral, le se tudtam volna tagadni a boldogságomat előttük. 4 éve vagyunk együtt. :)

20N

2017. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
"Anya, apa, van barátom. Három hónapja vagyunk együtt, nem akartam addig mondani, amíg komolyabbá nem vált."
2017. ápr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 szántóvető ***** válasza:
5%
akkor hazudj,pl:"már régóta van barátom de még szűz vagyok"
2017. ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
a lepontozóknak szólok, hogy a felnőtt párkapcsolatokból lett idehelyezve a kérdés, ezért a sok meglepődés, hogy egy 17 éves lány ilyen problémájában hol vannak a felnőttek (a szüleit leszámítva, de nekik nincs párkapcsolati problémájuk)
2017. ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Ha rendes a barátod akkor örülni fognak neki
2017. ápr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Már lassan betöltöd a 18-at is, ami ha agyilag/érzelmileg nem is tesz egyből felnőtté, de azért mégiscsak jelent valamit. Például már nyugodtan szexelhetnél, szóval nincs min kiakadjanak.

Ha eddig normális nevelést kaptál, nem kell aggódniuk. Persze mindenkinek muszáj csalódnia párszor az életben, de ez vele jár és ettől is csak okosabb leszel.

2017. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!