Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek, akkor ha a...

Mit tehetek, akkor ha a szuleim nem kedvelik a baratomat?

Figyelt kérdés

Szerintuk nem illunk ossze...azt mondjak hogy hozzam jobb srac illene,okosabb,jokepubb,ugyesebb stb...joforman semmit nem kedvelnek a mostani paromban

en 19:egyetemista; o 22:dolgozik


2017. ápr. 23. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Engedd el a füled mellett. 19 éves vagy, a te döntésed, hogy ki illik hozzád, és ki nem.

20N

2017. ápr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tenyleg volt mar okosabb es jokepubb baratom...de egyik se volt ennyire rendes velem ,o tenyleg torodik velem es ott van mellettem,ha szuksegem van valamire es szerintem ez sokkal tobbet szamit mint barmi mas
2017. ápr. 23. 12:44
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Senki nem fog tetszeni az ilyen szülönek vihetsz haza bárkit úgyis találnak benne hibát. Sza rd le öket nagylány vagy már.
2017. ápr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a legfontosabb neked megfelelő e :)

És ha veled rendes, törődő akkor ne foglakozz hogy a szüleidnek mi a véleménye róla.

Annyira nem szimpatikus ez a felfogás nyilván nekik egy elit diplomás fiú lenne számodra tökéletes de nem erről szól egy párkapcsolat.

Én a helyedbe meg mondanám adjanak neki esélyt hogy meg ismerjék ők is és talán pozitívabb irányban változik a véleményük ha látják hogy törődik veled és attól mert ő nem tanul hanem dolgozik nem egy naplopó. Ha meg így sem szimpatikus megkérném őket hogy legalább amég ott van nálad ne éreztessék ezt vele. Bár ezt egy felnőtt intelligens embernek mondani sem kell.

Mi 5 éve vagyunk együtt párommal és anyukám ( nem ő nevelt fel szerencsére ) mindig azt mondta hogy kaphatnék jobb képű, izmosabb pasit is. Sosem érdekelt a véleménye mert ő életem szerelme és számomra tökéletes. Persze az ember formálódik, változik a stílusa főleg ha A párja biztatja az új dolgokra. Mára már nem ez a véleménye a páromról mert egy nagyon jó pasi és már szerinte is. Kàr hogy vannak ilyen emberek hogy külsőségek alapján így le írnak másokat mint pl az én édesanyám is.

Örülök hogy nem ő nevelt fel mert talán én is ilyen értékrenddel rendelkeznék 😄

2017. ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Milyen a viszonyod a szüleiddel? Gondolod, hogy azért mondják, hogy bántsanak? Gondolod, hogy nem a legjobbat akarják neked? Gondolod, hogy boldogtalanná akarnak tenni rövid és hosszú távon egyaránt?


Szerintem érdemes odafigyelni arra, amit mondanak. A döntés persze végül a tied, de más szemszögből is érdemes megvizsgálni a dolgot. Minél komolyabb kapcsolatnak tartod, annál inkább. És ők azok, akik más szögből, de még elég közelről látják. Sokkal jobban, mint az itteni beírogatók, mert mi se téged nem ismerünk, se a barátodat. Úgyhogy szerintem inkább azt gondold meg, amit ők mondanak, ne annyira azt, amit itt vadidegenek.

2017. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Persze... A szülő azért akarja, hogy ne legyenek együtt, mert annyira azt szeretnék, hogy boldog legyen a gyerekük... Hát hogyne...


Ha így lenne, akkor nem cseszegetnék szerencsétlent, mert azzal csak frusztrálják. Meg nem tudom, a szülőknek nő egy harmadik szemük, amivel látják, hogy ki micsoda? Nem hiszem...


Sokkal inkább az a bajuk, hogy nincs 8-10 diplomája, meg nem keres tízmilliókat havonta, hanem egy "átlagos" ember.

2017. ápr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Legfobb gondjuk h szaksulit vegzett es igy nincs erettsegije,de mar 18 eves kora ota o latja el sajat magat,es meg a szuleinek is besegit.Szerintuk jobban illenne hozzam a volt baratom,aki informatikus,de azt nem ertik meg h o mar nem erdekel,azok utan amit muvelt mikozben egyutt voltunk.Nekik meg mindig csak o maradt a tokeletesnek.Lehet h okosabb es ugyesebb,de o csak kihasznalt.A szuleim szerint kene adjak neki meg egy lehetoseget,h bebizonyitsa h megvaltozott.A mostaani baratom viszont egy falusi srac,aki inkabb kimegy fat vagni mint bulizni
2017. ápr. 23. 15:56
 8/10 anonim ***** válasza:
-----------
2017. ápr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan biztos vagy benne, hogy ő az igazi, akkor felnőtt nő létedre miért itt töltöd az idődet, miért nem vele?
2017. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyetemista mamahotelben egy munkasfiuval

Tuti egymashoz valo

Aha

2017. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!