Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El kellett volna mondanom,...

El kellett volna mondanom, hogy abortuszra megyek?

Figyelt kérdés

Anyukámmal mindketten egészségügyben dolgozunk, egy cégen belül. 3 hónapja volt abortuszom és meglátta a leleteim között. Ki van akadva, hogy miért nem szóltam..


Szüleimmel élek, nem gondoltam, hogy be kellene avatni őket ebbe. Nem volt kérdés, hogy elvetessem vagy sem..


2017. ápr. 23. 16:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez attól is függ, hogy milyen a kapcsolatod az anyukáddal. Én pl elég sok mindent megbeszélek az enyémmel, meg van a bizalom kettőnk közt ezért szó nélkül elfogadja ha valamiről úgy gondolom, hogy semmi köze hozzá.

Ettől függetlenül gusztustalannak tartom, hogy anyukád a leleteidben turkál. Ha valamiről úgy gondolod, hogy nem rá tartozik, akkor nem rá tartozik, pont.

2017. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Hát,így nagykorúként nem vagy köteles elmondani.Az hogy elmondod-e,igazàból gondolom attól függ hogy milyen a kapcsolatotok.Az hogy neki rosszul esett hogy nem mondtad el jogos abból a szempontból,hogy gondolom vágyna a bizalmadra.De nyilván nem kötelességed elmondani.Az hogy őt felkavarja ami történt,mármint a tény hogy abortuszon estél át érthető,hisz ez nem egy szívderítő esemény.
2017. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
Nem akartál róla anyukádnak szólni, és ott végeztetted a műtétet, ahol mindketten dolgoztok? Vagy hogy van ez?
2017. ápr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Talán azért nem rendelőt meg kórházat írok, mert 6 kórházból és több kisebb rendelőből áll ez a bizonyos állami cég. Én vagyok x kórházban, anyám pedig y kórházban, a leleteket pedig mindenki látja. És igen, itt végeztettem el, lévén szülészeten dolgozom, minek bonyolítsam.
2017. ápr. 23. 16:49
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Gondolom kedves 6-os válaszoló, ha ilyen szigorúan veszed ezt a "mamahotel" témát, akkor Te míg otthon laktál mindig mindenről részletesen beszámoltál anyukádnak és még a nagy-wc után is odahívtad, hogy mindenről tudjon, esetleg csekkolta a zuhanyzásod is, hogy tényleg tutira rendesen tisztálkodsz...

Úgy gondolom, hogy születésünktől kezdve ahogy önállósodunk egyre kevesebb beleszólása van a szülőknek a dolgunkba. Egy kamasz is máshogy vonja be a szüleit az életébe, mint egy 5 éves. Ne essünk már át a ló túloldalára... Van amihez igenis semmi köze nincs a szülőknek és ez nem attól függ, hogy valaki otthon lakik-e vagy sem.

2017. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%

Borzaszto...


Nem, nem kell elmondanod, felnott ember vagy, senkinek semmi koze hozza. Ezen ne edd magad.


Anyukadnak persze ertheto, h rosszul esik, de errol nem te tehetsz.


Kar volt megkerdezned itt, mert katasztrofa, h milyen emberek tudnak neha hozzaszolni... Sajnos pont az ilyen nem akart gyerekekbol lesznek idiota felnottek...

2017. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne nézhetné meg a gyereke leleteit valaki ? Minden normális ember tudni szeretné, kívancsi rá, hogy vannak a szerettei. Én is belenéznék a helyében. Mert csak.
2017. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Hát persze. Az orvosi titoktartás meg smafu. Nem kiskorúról van szó. Ennyi erővel a helyi pletykakör is turkálhatna az orvosi papírok között.
2017. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Bármelyik dolgozó rá tud keresni taj-szám alapján a betegekre.
2017. ápr. 23. 19:59
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még nincs joga kíváncsiságból ezt tenni.
2017. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!