Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérjen meg a szüleimet...

Hogyan kérjen meg a szüleimet erre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy még csak 13 lány vagyok, de a barátnőimmel szeretnénk szervezni majd egy ottalvós bulit, és elmenni plázázni, de anyukámat ismerve:nem fogja megengedni. Hogy beszéljem rá, hogy megengedje?

2017. ápr. 25. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

A plázázás nélkül talán belemegy. A plázában cirkálás nem a 13 éveseknek való.

Az ottalvós bulival mi baj lenne? Egy csapat barátnő egy helyen alszik, ebben semmi rossz nincs.

2017. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Plázázás... jobb programot nem tudtok, pl. piknik? Tudom az nem menö, de én a te korodban sátraztam meg ilyesmi a csajokkal nem boltokban flangáltam tök céltalanul, vagy vertem apám pénzét...
2017. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem a barátnőim mondták, hogy plázázni menjünk, de igazából én még sosem voltam. Nekem is új ez a dolog.

Anyukám gyakorlatilag semmit sem enged meg, ezt sem engedi.

2017. ápr. 25. 16:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezek az előítéletek:) Amúgy a pizsamaparti szerintem meg lenne engedve úgy, hogy tutuira tudják a szüleid, hogy kihez mentek, a szülők is beszélnek egymás között, és akkor tutira nem ellógtok valahova, és mindenki azt mondja, hogy a másik kettő közül valakinél lesztek, és akkor közben meg elmentek flangálni máshova. A plázázás kapcsán meg, ígérjétek meg pl, hogy még világosban hazaértek, és akkor szerintem talán mehetnétek, hogyha nincs olyan messze a pláza. Mert mondjuk nemtom 100 kilométerrel arrébb azé ne menjetek:D
2017. ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*Vagy vigyen el az egyik szülő, vagy több szülő is, és akkor ők leülnek, pizzáznak egyet közösen, amíg ti meg vásároltok egyet közösen; esetleg fél órával a látható hazameneteli szándék megérkezése előtt felhívtok egy szülőt, hogy menjen értetek valamelyik bejárat elé.
2017. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak az az egy probléma van, hogy mi vidékiek vagyunk, és a legközelebbi pláza is kb másfél óra innen.
2017. ápr. 25. 17:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor menjen veletek bóklászni egy anyuka is szerintem, nem tudom,mennyire megoldható. Vagy hogy egy szülő addig beülne a moziba, és rezgőn lenne a telefonja pl, hogyha akarnátok valamit. Vagy nagyobb testvért vigyetek el esetleg, unokatestvért
2017. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az ciki lenne, hogyha az egyik barátnőm bátyja jönne velünk, aki már nagykorú?
2017. ápr. 25. 17:29
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nővér lenne, akkor nem de a fiú testvérek még a pizsipartinál is felkapcsolják a piros szirénát...
2017. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja hát azt én sem engedném hogy utazgadsatok három orát oda vissza holmi hülyeség miatt, a barátnö tesoját meg ne rángassátok bele, én nöként elhajtanálak ha ilyesmit kérnél, hiába vagy a hugom :)
2017. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!