Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagy elvárás, hogy anyukám ne...

Nagy elvárás, hogy anyukám ne jöjjön be a szobámba este 10 után?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Az a helyzet, hogyha anyukám nem tud aludni, akkor néha át szokott jönni a szobámba tévézni. Viszont ez rohadt zavaró, hogy mondjuk fél 12-kor kopog az ajtómon, hogy be akar jönni. És ekkor leül a kanapéra és tévézik.


Nos, mi van akkor, ha épp természetfilmet nézek a neten az emberi szaporodásról hiányos öltözetben?? Na az gáz lenne... nem igaz hogy ez nem jut eszébe...


Ti mit tennétek?



2017. máj. 6. 23:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem, az lenne a normális, ha éjjel nem járkál át senki a másikhoz tévézni. Kérd meg, hogy tévézzen máshol vagy foglalja le másssal magát, mert te pihenni szeretnél és zavaró, hogy éjjel nálad tévézik. felnőtt ember, találja fel magát.
2017. máj. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%
Nem értem, miért nálad van a tv ?
2017. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem az is épp elég gáz, ha aludnál, és nem lehet, mert melletted bömböl a tv. Neki nincs tv-je? Csak a te szobádban van? Én inkább hagynám, hadd vigye, mint hogy sose tudjak akkor lefeküdni, amikor szeretnék.

Beszélned kéne vele, hogy az ember alvásidejét illik tiszteletben tartani.

2017. máj. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%

nem,de nem értem,miért nem beszéled meg vele?

"Anya,szeretném,ha nem jönnél be a szobámba késő este tévézni" (mert olyan helyzetben találhatsz,amit te sem szeretnél :DD)

2017. máj. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Máshol nincs tv? Vigyétek ki a te szobából.
2017. máj. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

"ha épp természetfilmet nézek a neten az emberi szaporodásról hiányos öltözetben?"


Pfff, ezt jól leírtad. :D


Máshol nincs TV, hogy oda menjen?

2017. máj. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
"Szia anya. Figyu má', én este elég gyakran nézek poreszt a neten, tudod ahol nagy csöcsű nőket raknak ketten-hárman orrba-szájba és közben brácsálok... tehát amit ki akarok ebből hozni az az, hogy ne gyere már be az éjszaka közepén, mert verem a f..szomat és kicsit frusztrál a dolog, ha te is ott vagy. Mit szólsz? Amúgy van még a tegnapi mákos gubából?"
2017. máj. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%

Feltalálták, hogy egy lakásban, több szobában, mindenki a saját TV-jét nézi.

Ha mégis a Te szobádban szeretné, annak pszichológiai oka van.

Beszélnetek kellene róla.

2017. máj. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Vidd át a szobájába a tv-t.
2017. máj. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
" Mashol nincs tv?" De van csak direkt atmegy hogy ott nezze
2017. máj. 7. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!