Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Nagy elvárás, hogy anyukám ne jöjjön be a szobámba este 10 után?

Sziasztok

Az a helyzet, hogyha anyukám nem tud aludni, akkor néha át szokott jönni a szobámba tévézni. Viszont ez rohadt zavaró, hogy mondjuk fél 12-kor kopog az ajtómon, hogy be akar jönni. És ekkor leül a kanapéra és tévézik.

Nos, mi van akkor, ha épp természetfilmet nézek a neten az emberi szaporodásról hiányos öltözetben?? Na az gáz lenne... nem igaz hogy ez nem jut eszébe...

Ti mit tennétek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: este, szoba

2017. máj. 6. 23:30  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Nem, az lenne a normális, ha éjjel nem járkál át senki a másikhoz tévézni. Kérd meg, hogy tévézzen máshol vagy foglalja le másssal magát, mert te pihenni szeretnél és zavaró, hogy éjjel nálad tévézik. felnőtt ember, találja fel magát.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/23Időpont 2017. máj. 6. 23:34 Privát üzenet
Nem értem, miért nálad van a tv ?

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/23Időpont 2017. máj. 6. 23:35 Privát üzenet

Szerintem az is épp elég gáz, ha aludnál, és nem lehet, mert melletted bömböl a tv. Neki nincs tv-je? Csak a te szobádban van? Én inkább hagynám, hadd vigye, mint hogy sose tudjak akkor lefeküdni, amikor szeretnék.

Beszélned kéne vele, hogy az ember alvásidejét illik tiszteletben tartani.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/23Időpont 2017. máj. 6. 23:36 Privát üzenet

nem,de nem értem,miért nem beszéled meg vele?

"Anya,szeretném,ha nem jönnél be a szobámba késő este tévézni" (mert olyan helyzetben találhatsz,amit te sem szeretnél :DD)

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/23Időpont 2017. máj. 6. 23:58 Privát üzenet
Máshol nincs tv? Vigyétek ki a te szobából.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/23Időpont 2017. máj. 7. 00:12 Privát üzenet

"ha épp természetfilmet nézek a neten az emberi szaporodásról hiányos öltözetben?"

Pfff, ezt jól leírtad. :D

Máshol nincs TV, hogy oda menjen?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/23Időpont 2017. máj. 7. 00:13 Privát üzenet
"Szia anya. Figyu má', én este elég gyakran nézek poreszt a neten, tudod ahol nagy csöcsű nőket raknak ketten-hárman orrba-szájba és közben brácsálok... tehát amit ki akarok ebből hozni az az, hogy ne gyere már be az éjszaka közepén, mert verem a f..szomat és kicsit frusztrál a dolog, ha te is ott vagy. Mit szólsz? Amúgy van még a tegnapi mákos gubából?"

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/23Időpont 2017. máj. 7. 00:24 Privát üzenet

Feltalálták, hogy egy lakásban, több szobában, mindenki a saját TV-jét nézi.

Ha mégis a Te szobádban szeretné, annak pszichológiai oka van.

Beszélnetek kellene róla.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/23Időpont 2017. máj. 7. 00:28 Privát üzenet
Vidd át a szobájába a tv-t.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/23Időpont 2017. máj. 7. 02:13 Privát üzenet
" Mashol nincs tv?" De van csak direkt atmegy hogy ott nezze

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/23Időpont 2017. máj. 7. 03:13 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma este elvileg együtt leszünk a párommal, de nagyon félek töle, mert sok negativ élmény, görcs, elvárás. Fájdalom kapcsolodik ehhez a területhez. Hogyan tudnánk jobban szeretni egymást?
Nagyon gáz, ha este anyukám mikor olvas esti mesét, azt én is élvezem, és én nekem is ad puszit meg betakargat? 18 és fél vagyok, de mivel kicsi a lakás így egy szobában vagyok...
Nagy elvárás egy kapcsolatban, hogy legalább minden reggel/este történjen ölelés?
Nagyon nagy "elvárás"napi 1 szex este a feleségemtől, úgy hogy nincs gyerekünk és házimunka sincs sok?
Jogos elvárás egy 16 évestől, hogy minden nap ő menjen a 3 éves kistestvéréért az oviba és ő legyen vele este f7-7-ig?
Másoknál is az az elvárás, hogy teljesen a munkádnak élj és mikor kilépsz a túlórázás után, még este és hétvégén is a munkádon agyalj? Én vagyok a rossz, ha nem így teszek?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!