Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El van törve a nagylábamujja,...

El van törve a nagylábamujja, de anyum mindenáron azt akarja hogy menjek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 14éves fiú vagyok. Idén már sokat hiányoztam az iskolából. Most pénteken eltört a nagylábamujja focizás közben tesi órán. Borzasztóan fáj amikor ráállok a lábamra , szinte a sírás kerülget mindig. Azt még hozzá kell tenni, hogy gyalog járok iskolába... Anyukám pedig mindenáron azt szeretné hogy elmenjek az iskolába még így is, viszont véleményem szerint pihentetni kéne hogy összeforjon, nem pedig gyalogolni a hét 5napján az iskoláig illetve vissza. Mit tegyek valaki tud egy jó tippet/tanácsot adni?/köszönöm előre is a válaszokat!

2017. máj. 7. 15:30
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos mit mond?
2017. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
23%

Ha nem mész el, mit csinál? Bevonszol az iskolába?

Mennyi az a sok hiányzás? 250 tanóra közelében vagy?

2017. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
88%
Én is mentem törött lábujjal iskolába, azért az nem olyan nagy dolog. Mondjuk azt mondhatod neki hogy vigyen el reggel és oldja meg a hazaszállításod is.
2017. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
77%
Anyukád nem volt ott az orvosnál? Ő mit mondott?
2017. máj. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
87%
Gyalog mennyire van a suli? Doki mit mondott?
2017. máj. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
30%
Eszembe se jutna így bemenni a suliba.
2017. máj. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
85%
Azért ne dramatizáljuk már túl, egy törött lábujj nem olyan nagy dolog ami miatt hiányozni kellene. Más törött karral és térdig gipszben is képes bemenni. Igaza van anyukádnak, ne lógjál.
2017. máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Nem voltunk még orvosnál , sajnos nem rendelkezünk gépjárművel. Az iskolám aránylag messze van a lakásunktól, kb 15perces az út. (Ami ugye oda-vissza 30perc gyaloglást jelent). A törés is csak feltételezve van de nagyon valószínű, mivel nem tudom mozgatni, zsibbad is, és szinte percenként belenyilal a fájdalom...
2017. máj. 7. 15:44
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha az iskolában történt, akkor hívniuk kellett volna orvost.

Miért nem voltál orvosnál?

Kicsit fura ez így.

2017. máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
92%
Valami baleseti sebészet cucc van a közelben? Vagy esetleg valaki az iskolában, aki ért hozzá, nem feltétlenül sulidoki. Vagy valami tanárod nincs, aki esetleg órák után vagy nem tudom elvisz az ügyeletre vagy mi az? Hát én amúgy nem tudom, csak ezek az ötleteim támadtak hirtelen
2017. máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!