Elköltözzek otthonról?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, nagyon nagyon szeretem és együtt szeretnénk leélni az életünket. Viszont még itthon lakom és a családom teljesen tílt tőle, mondhatni, hogy utálják, mert hallottak róla pletykát(amit hozzáteszek,hogy nem igaz), de milyen egy falu....

19 éves vagyok igazából jól kijövök a családommal kivéve ha párkapcsolatról van szó, akkor rengeteg a vita. Költözzek el? akkor is ha an családom nem engedi vagy megharagszik?

A fiúnak jól kereső munkája van, és külön lakik, nekem is van pénzem házra. MEgéri elköltözni?


2017. máj. 11. 16:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%

Van rendszeres jövedelmed? El tudod magad tartani? Ha igen, akkor menj.

De ne egyből házat vegyetek, először csak próbáljátok ki az együttélést.

2017. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok ki, nagy lány vagy, de ne vágd el a visszavezető utat.
2017. máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
82%
Megtakarítás nélkül sehova. Mert úgyis visszamész haza, előbb utóbb.
2017. máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
igazából van biztos munkahelyem amit ha felvesznek fősulira akkor is tudok csinálni
2017. máj. 11. 16:30
 5/31 anonim ***** válasza:
75%

Sok esetben a pletykáknak van alapja. Én is tudok tagadni ezt-azt ,aztán mégsem az az igazság.

Elköltözz-e? Ha van miből és hova.

Nem 19 évesen találjuk meg életünk szerelmét, persze sok kivétel van. Eleinte mindenki úgy érzi.

2017. máj. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%
19 évesen olyan munkahelyed van, amiből már most van pénzed házra (mióta dolgozol, 10 éves korod óta?), ráadásul főiskola mellett is tudnád csinálni. Kérlek, avass be, hogy mi ez az isteni meló, mert én budapestiként nem találkoztam még ilyennel, nem hogy egy kis faluban!
2017. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
80%

6-os, itt í gyíkon minden 19-20 éves stabil munkahellyel, házra való tartalékkal rendelkezik, erre gyereket vállalnak, eltartják őket és még tanulnak is mellette.


Igaz az életben csupa lebzselő, három irányból eltartott, az életben soha semmiért meg nem küzdő és dolgozó fiatalokat látok, de bizonyára én élek egy párhuzamos univerzumban.

2017. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
Hm, mondjuk a NAV árveréses oldalán már 150 ezer forintért lehet venni kis zsákfalukban kicsit roggyant állapotú családi házakat, lehet hogy a kérdezőnek is egy ilyenre van pénze :-)))
2017. máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
70%

#7 teljesen jól látod, itt mindenki érett gondolkodású, hatalmas élettapasztalattal megáldott csoda.


Kérdező, 19 évesen ne mondj olyat, hogy "nagyon nagyon szeretem és együtt szeretnénk leélni az életünket". Még korai. Aztán ha mégse? Lesz B. terv? Mindig kell lennie B tervnek.

2017. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
70%
Miota vagytok egyutt? Mit kifogasolnak rajta a szuleid? Csak nem a korat? Mindenesetre en nem koltoznek rogton, eloszor maradj nala hetvegenkent, aztan 1 hetet stb stb. Bar azt megjegyeznem hogy nalunk az volt a szokas ha a fiu komoly, akkor hazaviszem es bemutatom, nem pedig arra varok hogy majd a szuleim valamit csak hallanak rola... es meg csak 24 leszek, nem egy fel evszazada volt.
2017. máj. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!