Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Volt már valakivel úgy, hogy...

Volt már valakivel úgy, hogy gyűlölte, mmegvetette meg egy alkoholista féregnek tartotta az italozó családtagjait?

Figyelt kérdés

2017. máj. 13. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem gyűlöltem, és féregnek sem tartottam, de ahogy volt lehetőségem, elköltöztem.

Ez 16 éve történt, azóta sem tartom velük a kapcsolatot.

Szerencsére jó életem lett nélkülük.

2017. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, én az "anyámat" annak tartom. Le sem írom, hogy miket csinált velem. Amint lehetett elköltöztem, azóta nem is láttam hála az égnek.
2017. máj. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Apám öcsét megvetem, meg utálom. Ez van.

alkoholista a saját lányát (unokatesómat) nem ismeri fel , nem tudja h férjhez ment lett 1 kislánya stb.

Senki sem tartja vele a kapcsolatot max apám egyik öccse aki csak pénz miatt mennek hozzá ritkán. Se keresztanyámék (apám húga) se mi nem vagyunk rá kíváncsiak! Felőlem/felölünk meg is hallhat senkit sem érdekel

2017. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. Aki alkoholista, az ilyen reakciiókat vált ki.
2017. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen a "szüleim". 11 éve nem tartom velük a kapcsolatot.
2017. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez így van addig a többségnél, amíg be nem kerülnek valamelyik egyetemre.

Azután ők is próbálják utolérni az alkoholista családtagokat...

2017. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi a szitu? Öcsi elmegy bulizni a haverokkal, beiszik, aztán lefekszik aludni? Ettől nem féreg! Apa elmegy piálni, aztán hazamegy részegen és összepakolja a családot? Az egy féreg! Menekülj, ha normális életet akarsz!
2017. máj. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát persze.

Ha fiatalok drogoznak, isznak mint állat, az teljesen normális.

(Szerintetek.)

Ha kicsit idősebb korú iszik a hülye családja miatt akik csak kihasználják, az már "féreg".

Csak éppen ő tartott el évtizedekig!

2017. máj. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as válaszoló: nagyon fején találtad a szöget,csak nehéz ezt elfogadni,és sajnos az ilyen magatartás demotiváló tud lenni más családtagok számára.
2017. máj. 16. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!