Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen? Mit csinálnátok,...

Miért ilyen? Mit csinálnátok, ha ezt tennetek veletek?

Figyelt kérdés
Felnőtt nő vagyok,és gyógyszer ellenes miért nem értik meg,Kislányként is csak az a nyamvat gyógyszert adott a testérembek is,és ma mondta a barátom ,hogy a teamba is szokott morzsolni gyogyszert,de direkt mondtamhogy nem kell,tudjak mind a ketten,hogy termeszet hive vagyok,miert avatkoznak ha gyogyszer nelkul ,termeszetesen hamarabb meggyogyulok,Mit tegyek,hogyan vezesem ra,hogy ez gusztustalan dolog,ti mit tennetek ilyen emberrel?
2017. máj. 19. 22:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%

Ja ez a kérdés továbbinkérdéseket vetefel...

Mi az hogy gyógyszereznek?

Miért?

Az nekik nem esettle hogy ez büncselekmény?

Mi a bajod amért gyogyszerenek?

Miért nem hagyják hogy magadtól kigyogyulj a bajodból?

Miért vagy ott ahol így xarnak fejedre?

2017. máj. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
99%

Na lássuk csak: Szóval mikor kislányként betegek voltatok, te meg a "testéred" a szüleid gyógyszert adtak nektek? Rémes!

Ha a teádba gyógyszert morzsoltak volna, azt észrevennéd. ugyanis mocsok íze lenne, nem a pasidtól tudnád meg. És nem, nem gyógyulsz hamarabb gyógyszer nélkül mint gyógyszerrel, akármit is képzelj be.

Egy: lehet hogy a csávód hazudik.

Kettő: Mire kapod a gyógyszert? Paranoiára?

2017. máj. 20. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
29%
Ismerős ez a stílus nekem,azt hiszem tudom ki vagy,ne aggódj majd beszélek anyudékkal meg a pasiddal is.
2017. máj. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
98%
szegény kérdező nemhogy nem felnőtt, de még iszonyatosan buta is
2017. máj. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%

Remelem fogamzasgatlot is teszel a teadba mhogy ne szaporodj.

Gyogyszerellenes ? Ez egy uj vallas ?

Regen belehaltak egy foggyulladasba

2017. máj. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
28%
Mondjuk nagyon nem mindegy h mire kell a gyógyszer, egy megfázásra vagy egy szívritmuszavarra. Amúgy a felső légúti betegségekből egy egészséges szervezet általában magától is fel tud gyógyulni, de sokkal tovább tart és felesleges kockázatot is válalsz, aztán majd úgy jársz mint én, h a torokgyulladásból tüdőgyulladás lett és még ma is érzem a hatását, pedig nálam még csak nem is az volt a baj h nem szedtem be hanem h nem volt elég erős az első gyógyszer.
2017. máj. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
56%

Nem beszélni magyar?

És még egyesek azon aggódnak, hogy ma már nincs természetes szelekció... Most gondolom olyan 20-30 éves lehetsz. Majd 50-60 éves korod körül térjünk vissza erre a "fúj-fúj gonosz gyógyszerek" problémára.

2017. máj. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%
Megírnád értelmesen a mondandodat?
2017. máj. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
21%
Ezt még en sem értem
2017. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
28%

Mi a betegséged?A természetes gyógyszerek nem mindig segitenek.

A barátod milyen gyógyszert morzsol a teádba?

2017. máj. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!