Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy ez rosszul...

Normális, hogy ez rosszul esik/esett anyától?

Figyelt kérdés
Nem elégedetlen kislányként írom, csak kíváncsi vagyok, más szerint normális-e, hogy kiborultam. A suli miatt nem itthon élek, most 3 hét után jöttem haza a hétvégére. Eddig anya folyamatosan hisztizett nekem, hogy jaj úgy hiányzok, milyen rossz, hogy nem vagyok itthon, ígérgetett fűt-fát, csak jöjjek haza (tudta, hogy dolgom van, amiatt nem jövök, de ment a hiszti). Egy dolgot kértem tőle (illetve, kettőt): a hétvégén csináljunk itthon kettő féle ételt, amit nagyon ennék (sajnos az albérletem konyhája főzésre nem túlzottan alkalmas, ezért nem tudtam magamnak megcsinálni). Az egyik fajta (süti) el is készült, dupla adagban, mert vendégségbe mennek ma, így azt mondta, az egyiket elviszi, a másik pedig a családé. Erre ma, mielőtt elindultak hozzámvágta, hogy inkább elviszi mindkettőt (ezzel még nem lett volna problémám), "nehogy a tegnapihoz hasonló műsort rendezzek, és felzabáljam az egész tepsit". Mindezt úgy, hogy tudja, hogy diétázok, és egy kis szeletnél nem ettem volna többet a sütiből; a tegnappal arra célzott, hogy késő délután, vacsi előtt megettem úgy 10 szem epret, és egy kis szelet dinnyét (ennek kapcsán már azt is megkaptam, hogy anyagi csődbe viszem a családot, és piszkált ma folyamatosan vele)

2017. máj. 20. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Kérdésre válaszolva"nemnormális" dolog.
2017. máj. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És nem a kérdésre válaszolva, hanem vélemények tekintetében? Elképzelni sem tudom amúgy, miért fájt neki annyira, hogy ettem gyümölcsöt...ez a mai megjegyzése, ezzel a szóhasználattal pedig teljesen érthetetlen számomra
2017. máj. 20. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tuti ott helyben tisztáztam volna : "ennyire sajnáltad tőlem azt a marék epret? Mert ha zavarok vissza is mehetek a koliba" (vagy amerre voltál)

Arra is rámutatnék mennyire fura hogy eddig hiányoztál most meg teher vagy

2017. máj. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Utálatos anyád van. A legundorítóbb dolog az ételt sajnálni mástól, pláne az ember gyerekétől. Csodálom, hogy háromhetente is látogatod. Én ezután úgy ott hagytam volna, hogy még köszönni se állok meg.
2017. máj. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megmondtam volna neki hogy mire hazaérnek ne keressen, mert visszamentem az albérletbe. Nem, nem normális.
2017. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!