Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális az ha egy 15 éves...

Normális az ha egy 15 éves lány csak a családjával mozdul ki?

Figyelt kérdés
Semmi közösségi élet. Semmi kommunikáció. Tanyán lakik, van még 4 öccse. Rendszeres családi program, múzeum, színház, stb. Fogalma sincs hogy mi történik a világban. Plusz még azt mondja, hogy őt nem nyomják el. Persze hogy elnyomják, nincs egy önálló gondolata! Most mondjátok, hogy ez nem igaz!

2017. máj. 21. 22:36
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
33%
Hát van akinek erre van igénye😀 megismer egy hasonló srácot és megy tovább😉 nem mindenki akar folyton bulizni, de az is lehet hogy nem tud barátkoznk
2017. máj. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Mondjuk van tapasztalatom, plusz a hülye is látja hogy nem normális a gyerek. Mióta vele barátkozom rengeteget változott, ezért hálás is. De neki szakember kell! Csak be se látja, hogy baja van. Egyik percben azt mondja másnak érzi magát, a másikban meg... Tele van ellentéttel a gyerek! Látszik rajta hogy nem hagyják érvényesülni és nagyon súlyos!

Segíteni akarok neki továbbra is, de már nagyon idegesít.

Most az a tervem, hogy viszek neki pár tudományos könyvet a viselkedésről, hátha jót tesz neki..

2017. máj. 21. 22:51
 3/28 A kérdező kommentje:
Ha viszek neki egy könyvet, ami az agyomosásokról szól, CIA, meg ilyesmi, akkor bajba kerülhetek, mert ilyen könyvet adtam neki? Csak szeretném ha tudná egy kicsit, milyen a világ
2017. máj. 21. 22:54
 4/28 anonim ***** válasza:
83%

Normális hát!

"Rendszeres családi program, múzeum, színház, stb."

Ha jól értem zavaros mondataidat, az előző sorban idézett dolgokban részesül a leányzó. Akkor nagyon tartalmas és szép gyerekkora/kamaszkora van!

"Fogalma sincs hogy mi történik a világban."

Arról, hogy a migránsok épp hol robbantottak Nyugat-Európában, vagy hogy melyik celeb vakarta meg a füle tövét, vagy hogy az épp aktuális valóságshow-ban ki kivel dugott, hát erről lehet, hogy nem értesül.... Nem sokról marad le...


Szerintem te irigykedsz rá. Nem a 4 öccsére és nem a múzeumra, színházra, mert ezekre nem vágynál.

Hanem arra a harmóniára és belső békére, ami valószínűleg árad ebből a lányból.


Őszintén kívánom, hogy pár év múlva hozzá hasonló társra találjon!

2017. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Akkor az normális, hogy azzal nem tud 2 percet beszélgetni, akivel már 8 éve osztálytársak!? Hogy gyorsan beszél, sétál, mindent nagyon gyorsan csinál. Hogy rálépsz a lábára és ő kér bocsánatot!? Hogy annyi különórája van minden nap, hogy nincs egy szabad délutánja!? Meg stb. A legfontosabb, hogy neki minden jó, neki mindegy. Azért látja ő is hogy valami nem stimmel:,, Nem tudom hogy lehettem olyan régen, biztos nem fogadtam el volna magam" megjegyzem csak kicsit változott
2017. máj. 21. 23:07
 6/28 A kérdező kommentje:
Senki sem irigyelné őt
2017. máj. 21. 23:09
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlenül nehéz véleményt mondani, lehet hogy valóban megfelel neki ez az életmód és békességben élnek a családjával, de az is lehet hogy a szülei manipulálják.


Iskolában vannak barátai? Tanítás után bent szokott maradni a városban egy-két órára ha elhívják valahová? Esetleg kollégista?

Honnan veszed, hogy nincs egy önálló gondolata sem? ez miben nyilvánul meg?


Az, hogy nincs tömérdek szomszédjuk és kissé elszigetelten élnek, na meg szeretik a kultúr programokat nem jelenti azt hogy kapásból defektesek.

2017. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Te kije vagy ennek a lánynak?
2017. máj. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Én vagyok az egyetlen barátja, pedig a fél osztály volt ált. osztálytársa (teljesen normális emberek, nincs semmi baj velük). Nem tud beszélni. Múltkor szóba hoztam a pszichológust, sírva mondta hogy nyolcadikba járt, mert a szülei erőltették. Rá két perce meg teljesen tagadta hogy őt erőltetik. Zenél, külön nyelvet tanul, sportol, de csak olyanokat amiket a szülei is csináltak, nem is az ő ötlete volt.
2017. máj. 21. 23:18
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyen voltam.Nem érdekelt a világ,net,celebek... Most 30 vagyok,nézek híreket,olvasok indexet,nlcafe társai... Családom van stb...
2017. máj. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!