Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen idegen velem az...

Miért ilyen idegen velem az anyám?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, még itthon lakom. Bármit mondok neki, egyszerüen nem figyel rám. Elmondom neki ma éppen mi történt, erre csak bólogat, nem reagál, abszolút lerí róla hogy nem figyel rám.

Elmondom neki hogy hova megyek pld holnap, és másnap megkérdezi hová megyek, miért nem szóltam idöben neki.

Emiatt már napok óta nem mondok neki semmit mert egyszerűen felesleges! Szerinte egy bunkó vagyok :D

Az ég világon semmit nem lehet vele megbeszélni! Mit tehetnék?



2017. máj. 22. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon semmit nem tudsz. :( Az én anyám is ilyen. Sokat veszekedtünk is már ezen, de semmi sem változott. Egyszer elsírtam magam előtte emiatt, akkor pár napig próbált figyelni, de aztán megint ugyanolyan lett. Én a barátnőimmel próbáltam kompenzálni a dolgot, de azért javaslom, hogy ülj le vele, és mondd el neki mit érzel, hátha ő mégsem ugyanolyan, mint az enyém.
2017. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
42%

Egykicsit legy erejesebb

Nem idegen veled csak El van gondolkozva vagy epp El van foglalva

Lehet bantja valami es ezert szorong es csak azert bologat

Este kerdez ra

Vagy Lehet hogy zavarja hogy a nyakan vagy

Segitseg neki fozni takaritani teregetni egyut menjetek vasarolni

Es oleld vagy puszild meg

2017. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ő szokott neked mesélni valamit a napjáról? Szoktál rá figyelni?
2017. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

-segítek neki minden házimunkában

-már elmondtam neki az érzéseim, volt hogy sírtam is, akkor bocsánatot kért, pár napig jó volt, aztán újra idegen lett

-én amikor hazaér a munkából, mindig megkérdezem milyen napja volt, mit kellett csinálni stb.

-azt mondja, hogy ő nem ilyen érzelgős ember, nem szereti ha puszit adnak neki, ölelgetik... de nem is akarom egész nap ölelgetni, hiszen már mindketten felnőtt nők vagyunk. Csak jól esne ha néha meghallgatna, elmondhatnám neki hogy mivan velem.

-egyébként ha valami csoda folytán meg is hallgat, akkor is csak negatívan reagál rá

2017. máj. 22. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor ne erőltesd.

Meséld el a barátaidnak a napodat, az érzéseidet.

2017. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem egyszerűen nem érdekli, hogy mi történik veled nap közben. Ez így keményen hangzik, de ez van, és érthető. Te nem vagy már kisgyerek, már két felnőtt emberről van szó, és egyszerűen őt nem köti le, hogy a te napi ügyes bajos dolgaidról hallgassa a mesét. Eleve ha én azt látom, hogy a másik nem figyel a mondandómra, akkor nem megsértődök, hanem rövidre zárom és békén hagyom, had csinálja, amit akar. Még egyszer mondom, már nem vagy kisgyerek, akinek mindenképp be kell számolni a napjáról. Ha anyádat érdekli, akkor megkérdezi, hogy mizújs és kész.
2017. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerintem az, hogy kommunikálni akarok, nem jelenti azt hogy gyerekes vagyok :)

Másrészt mégis kivel osszam meg a dolgaimat, ha nem a családommal?

2017. máj. 23. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!