Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Szüleim azt...

Mit tegyek? Szüleim azt akarják hogy maradjak velük és fizessek bele a hitelükbe, én viszont el szeretnék költözni.20/L

Figyelt kérdés

Sajnos a szüleimnek elég sok hitelük van. Mindketten vállalkozók,és most ugy tűnik hogy az összes munkàsemberük felmond (még nem biztos). De ha ez megtörténik, akkor nekik annyi. Nem fogják tudni fizetni a hitelt. nem tudom mi lesz velük.

Én viszont el akarok költözni. Konkrétan vissza az exemhez. Akitől amúgy ők "választottak el". és most totàl kivannak. hogy hogy lehetek ilyen hülye, meg mellettük lenne a helyem. De ezt nem értem. Ők olyanok hogy kb azt akarják hogy soha ne menjek el tőlük. De most akkor a rengeteg hitelüket is én fizessem? Egyébként most pont munkanélküli vagyok egy hónapja, ezért is akarok elköltözni, fel Pestre, mert ott lenne munka, itt nem.

De nem akarom a szüleimet se szar.ban hagyni, ki tudja mi lesz velük?

Anyàm már így is azt mondogatta apámnak hogy tartson ki mert a lányunkat (vagyis ugye engem) már rég elvesztették.

szerintetek mit tegyek? Maradjak itt velük, próbáljak meg itt munkát találni és segítsem őket? Vagy költözzek el, éljem a saját életemet úgy ahogy én szeretném mert hát mégiscsak az én életem?


2017. máj. 22. 22:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
88%

én viszont el szeretnék költözni.


Mi a kérdés?ha te el akarsz költözni akkor menj.

2017. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:
De hagyjam itt őket a szar.ban? Mi lesz ha nem lesz pénzük? azért nem biztos hogy tudnék ugy vígan élni, hogy tudom hogy ők közben minden nap a fennmaradásért harcolnak.
2017. máj. 22. 22:40
 3/74 anonim ***** válasza:
89%

nem a te dolgod megoldani a szüleid anyagi helyzetét


költözz még ma

2017. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem az én dolgom. csak hát mégis ők neveltek fel, szeretetben, megadtak mindent amit tudtak. Én meg csak ugy itthagyom őket. vagy ezt csak azért érzem így mert ők ezt sulykolták belém?
2017. máj. 22. 22:43
 5/74 anonim ***** válasza:
91%
Nem világos számomra a maradásod miben segítené a helyzetet?Te lennél a "munkások"?
2017. máj. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim válasza:
80%
Költözz el, hogyha akarsz! Hogyha végképp szükségük van pénzre, akkor azt tudsz máshonnan is szerezni, nem csak ha ott laksz velük..
2017. máj. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
96%
ha több embernek adnak munkát, és azok mind egyszerre állnak fel, akkor az emberek összebeszéltek, és direkt akarják őket becsődöltetni, és biztos vagyok benne, hogy jó okuk van rá, csak ezt valószínűleg te nem tudod. Ugyanakkor ha vállalkozók, embereket dolgoztatnak, kellett volna annyi eszük legyen, hogy félretegyenek, nem hiteleket össze vissza felvenni, amit majd még a gyereked is figyelhet
2017. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 A kérdező kommentje:

Nem, nem èn lennèk. Gondolom azt akarják hogy ha elmegyek valahova dolgozni, majd a keresetemet nekik adom és abból fizetik a hitelt.

bár nekik annyi mindent kell fizetniük, hogy 100.000 ft nem sokat segitene rajtuk.

2017. máj. 22. 22:51
 9/74 anonim ***** válasza:
96%
Ha elmész, és munkát találsz, még tudod őket támogatni.. de ha ottmaradsz? Se munka, se semmi.
2017. máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 A kérdező kommentje:

5 vagy 6 munkásuk van, akik igen, egyszerre akarnak felmondani, mondván kevés a fizetésük. Havonta fejenként 160-200 ezer ft-t kapnak (Attól függ hogy mennyi a munka, de 150-töl sosem kaptak kevesebbet).

Nem rég óta vállakozók, nem tudnak félre tenni mert 1.nem rég óta csinálják, 2.a hasznot mindig visszaforgatják,3. elég sok hitelük van régről is, meg újak is.

2017. máj. 22. 22:55
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!