Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kisgyermekes szülők, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyermekes szülők, ti hogyan oldjátok meg a szexet, ha a picivel egy szobában alszotok?

Figyelt kérdés
Amíg kicsi, szexeltek vele egy szobában, mikor alszik? vagy szigorúan átmentek másik helyiségbe?
2017. máj. 22. 23:31
 1/6 anonim válasza:
67%
Persze hogy at megyünk....nem lehet töcskölni gyerek mellett...Hogy oldand meg? Érted...Nem egy halk dolog
2017. máj. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Igaz, nekünk nincs gyerekünk, csak egy nagytestű kutyánk. Őt sosem zárjuk ki addig a szobàból. Általában elvan addig, de volt már párszor hogy szex közben felugrott hozzánk az ágyba és ott feküdt mellettünk :D nem zavartuk le, csak nevettünk rajta.

De ha gyerekem lenne, mellette biztosan nem szexelnèk egy szobában. Mondjuk én nem is aludnék a gyerekkel egy szobában.

2017. máj. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
61%
Kimegyunk a nappaliba :) nekünk nem probléma hogy velünk egy szobában van a gyerek :)
2017. máj. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Csak egy szoba van, az a gond?
2017. máj. 23. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem lennék képes egy légyottra úgy, hogy ott alszik a gyermekem a szobában.

Van másik szoba, olyankor átvonulunk.. Ha esetleg 1 szobás lakásban laktok akkor még ott lehet a fürdő..

2017. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jajj nem, én még most várom a babát, egy szobában leszünk am a babóval, legalábbis eleinte míg pici. el nem tudnám képzelni, h mellette csináljuk, viszont egyik bnőm mondta, h ők simán szexelnek míg alszik, mert olyankor egy ágyúval sem lehetne felébreszteni, arra sem ébred fel. de nem tudom, nekem ez olyan fura, még ha nem is ébred fel, ki tudja, tudat alatt mi megy végbe olyankor benne...csak érdekel, h más is van-e így
2017. máj. 23. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!