Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Törvényszéki tárgyalás által...

Törvényszéki tárgyalás által hozott ítéletet meg lehet fellebbezni?

Figyelt kérdés
Törvényszéki tárgyalás előtt állok /én vagyok az alperes,én fellebbeztem a bírósági ítélet ellen,mert megvonták a szülői felügyeleti jogomat.Sajnos nagyon elfogult a bíróság az édesanya hazugságait teljes mértékben elfogadják-de mit is akar egy idősebb apuka,hogy neki adjanak igazat?-sok apa szenved velem együtt.

2017. máj. 23. 10:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Mi volt az indoklás? Miért vonták meg?
2017. máj. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Indoklás nem volt,édesanya kérte!!!!!!!!
2017. máj. 23. 10:30
 3/22 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék kérdezni a Tövényszéken több bíró van jelen?
2017. máj. 23. 10:32
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha jól tudom, akkor fel kell lebbezni a döntes ellen, és újra tárgyaják.
2017. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy nincs indoklás!
2017. máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Szép kamu történet. Az ítéletnek mindig van indoklása
2017. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Indoklás van!!! Az kizárt, hogy nincs. Egy Apa felügyeleti jogát sem vonják meg csak úgy bemondásra. Idősebb az mit takar? Ne viccelj ezt sem nézi egy bíró sem. Manapság egy 40-esnek ovis, alsós gyermeke van, főleg egy férfinak, még egy 50 évesnek is általában még általános iskolás. Mondjuk ha 70 év körüli Vagy lehet az elhelyezésnél számít, de az még nem azt jelenti, hogy megvonják a teljes felügyeletet. Ha elsőfokon megvonták, szerintem nem sok. Azonban láttam már olyat, hogy a másodfok megváltoztatta a gyermekelhelyezésnél az elsőfokú döntést, de ez azért ritka. Mit tud anyuka hazudni? Mész szülő értekezletre, fogadóórákra? Ismered a gyermeked tanárait, ha ovis,, az óvónéniket? (Hosszabb pernél bizony nem rest ám a bíróság megkérdezni az ovit, sulit, hogy a szülőt látták e már bent, Érdekli e a gyermeke tanulmánya). Foglalkozol a gyerekkel, viszed edzésre, különórára, játszótérre? Soha nem verted ugye a gyereket, sem az anyát? Szavakkal sem bántottad, nem kiabálsz állandóan rájuk? Pszichiátriai kezelés alatt nem állsz? Öngyilkossági kísérleteid voltak e? (Bár legtöbb bíró ezt sem nézi)

Nem Vagy büntette előéletű erőszakos cselekedetért ? Van e állandó munkád? Akár feketén is, csak állandó legyen? Családjogot nem érdekli ha nem Vagy bejelentve, csak rendesen dolgozz. A nincs munka a környékünkön nem kifogás a bírónak. Ha ezek nincsenek ugyan annyi eséllyel indulsz, mint egy nő. Minden közhiedelem és városi legenda ellenére egy férfinak ugyan annyi esélye van a gyermekfelügyeletet megkapni , mint egy nőnek. Most 2017-ben. Ja hát, hogy a pasik meg sem próbálják az más dolog. Én azt látom aki megpróbálja meg elvágja sokszor maga alatt a fát a bíróságon. Hülyébbnél hülyébb érvekkel jön és az ügyvédje sem tudja neki megmagyarázni, hogy ezt ne itt ne a bíró előtt és a bírónak, és csak hajtja a hülyeségeit. Én azt látom az ismerőseim körében is, az elmúlt 20 éveben elég sok apuka kapta meg a gyerekeket a perben, és nem azért mert a másik ivott, drogozott stb.

2017. máj. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

"Indoklás nem volt,édesanya kérte!!!!!!"


Ilyen nincs, akkor sem ha 10 felkiáltójelet írsz a végére.

2017. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mintha az exemet hallanám! :-)

Az is csak annyit tudott mondani hogy hazudok, de egy db bizonyítékot v ellenérvet se tudott felmutatni.

Ha a környezeted tanusitja hogy jó apa vagy, keresed a gyereket, elviszed különórára, veszel nekik ami kell, stb. akkor nem vonják meg a felügyeleti jogot v arra gondolsz h a közös felügyeletet vonják meg? Az simán lehet, de attól még a láthatási jogod megmarad.

Nekünk azt mondta a birónő, ha nem tudunk szinte "barátként" beszélni a gyerekeket érintő ügyekben akkor nem lesz közös felügyeleti jog. Márpedig nem tudunk mert az ex nem hajlandó kommunikálni, letilt mindenhol, emailre vagy válaszol a kedvétől függően v nem....tanut se tudott hozni aki bizonyithatna h jó apa...semmi bizonyítékot ellenem felhozni nem tudott...hát igy költséges lesz neki!

2017. máj. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"barátként" beszélni a gyerekeket érintő ügyekben akkor nem lesz közös felügyeleti jog.


Ez igaz nem tudunk.Amúgy 63 éves vagyok 11 a kisfiam.Amit lehetett mindent megtettem a kisfiamért ,még oklevelem is a van az iskolától!!!!-amit a munkámért kaptam 2db. De látom nem hisztek sajnálom .egyelőre nem szeretném felfedni magam.De azt kétségbe vonom már most is hogy egyenlő esélye van az apáknak----annak tudatában írom,hogy több apa hibás mint Édesanya.

2017. máj. 23. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!