Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek apuval? Miért...

Mit kezdjek apuval? Miért ilyen bunkó? Beszólt a barátnőmnek, mert kövér. Hogyan állítsam le, hogy engem se piszkáljon?

Figyelt kérdés

A barátnőm jóval nagyobb mint én, picit 100kg felett van én pedig csak 70 vagyok.


Apám amikor hazavittem, köszönés nélkül végigmérte, majd annyit mondott, hogy ehhez kell aztán f"sz, hogy megb"szd, aztán arrébb ment, még annyit vissza szólt, hogy azért vigyázzak magamra, nehogy összenyomjon.


A barátnőm ezek után inkább hazament, nem is akar hozzánk jönni (megértem). Ami idegesítő, hogy azót otthon dagi viccelek piszkál apám, sehogy sem tudom leállítani.


Amúgy csak ketten vagyunk apuval, tehát rosszban sem akarok lenni vele, mert jóba vagyunk, de ezt most valahogy nagyon nem tudja megemészteni.


2017. máj. 23. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
92%
Legyél te is bunkó és vágd vissza hogy neki meg nincs nője. Vajon miért? Azért mert ekkora tapló? Vagy csak irigy mert neki még ennyi sem jut? Ritka egy féreg apád van.
2017. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 acelsziv ***** válasza:
69%
Apád egy tapló. Mondd meg neki hogy neked legalább van barátnőd akármekkora is. Neki még ennyi se jutott.
2017. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
92%

Ritka nagy p.raszt egy apád van. Én azon se csodálkoznék ha a barátnőd szakítana veled. Kinek kéne ilyen fszkalap "após".

De te is elég korrekt vagy hogy nem védted meg a barátnődet előtte.

2017. máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
20%
Mondjuk valahol igaza van. 100kg os csaj az azért masszív fiatalon.
2017. máj. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
10%

"100kg felett van én pedig csak 70 vagyok."

Az igen.... "csak"...

Lehetne egy kicsi önkritikatok, ey tenni valamit az elken, hogy ne így legyen.... bunkó emberek mindig is voltak, es lesznek is ...

Vagy mibden eggyes titeket ért beszólás után jön a depresszió, és a hiszti?

Mert készülj fel lesznek...

2017. máj. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:

#3 Hogyan védhettem volna meg? Ezekben nem vagyok a legjobb, nem igen tudok visszavágni, általában csak magam égetem be ilyenkor. Viszont mondtam neki, hogy ne vegye magára, mert apum ilyen.


Amúgy volt barátnője, de nemrég szakítottak. ( Nem apa hibája volt. )


Édesapámmal az a gond, hogy megvan egy nő ideálja:

Szőke/barna haj

Vékony, de sportos

Nagy mell/feszes kerek popsi


Ez a minimum nála, ő is elég jól tartja magát 48 éves, de kondizik, kerékpározik, hobbi szinten focizik. Izmos, szálkás teste van. Utálja a kövér nőket.

2017. máj. 23. 11:11
 7/67 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon megalázta a barátnődet. Én sem mennék a helyében. Próbáld megmagyarázni Apukádnak ízlések és pofonok.
2017. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:

#5 Az idézőjellel arra utalsz, hogy sok a 70 kilóm? Én úgy gondolom a 185 centimhez még kevés is.


Amúgy miért ne lenne önkritikánk? Attól még nem kell elviselni, az ilyen alpári beszólásokat. Vagy szerinted ha valaki kövér már jogosan szidalmazhatják?

2017. máj. 23. 11:20
 9/67 A kérdező kommentje:
#7 Próbáltam, annyit mondott, hogy elcseszett egy ízlésem van, nem lehet vele komolyan megbeszélni semmit, mindig a saját igazát mondja csak, van, hogy szóhoz sem hagy jutni, csak azért, hogy ne tudjam elmondani a véleményem valamiről.
2017. máj. 23. 11:23
 10/67 anonim ***** válasza:
12%

#8

Nem mondtam, hogy jogos, de ez az amivel nem tudsz mit kezdeni... Nekem lehet esni, de attól még be fognak szólogatni az emberek....

Es most m8nden beszólás után kifogod írni, hogy mit tegyél?

Tudod mit tegyél? Járjatok közössen edzeni.... stb stb.

2017. máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!