Hogy kéne ezt kezelni?

Figyelt kérdés

Apám és anyám két éve váltak el.Az indokot sosem tudtam meg.Anyám nem beszélt róla azóta se.Apuval meg nem tudtam beszélni mivel anyám következő lépése az volt hogy eltiltott.Erre se tudtam meg a választ egészen mostanáig.

Két hete anyám elment üzleti útra így alkalma volt elmeni apuhoz.

Arra nem igazán voltam felkészülve amit megtudtam.Elmondta hogy bár szeretem anyámat de csak mint barát és máshogy nem is tudta szeretni. Régóta titkolta már ezt és próbálta elnyomni magában ezért is ragaszkodott annyira az eskűvőhoz.Hozzá tette az is hogy ezt meg kellet tennie nem miattam és anyám miatt mert nem volt boldog de semmit nem bánt meg különösen engem nem.Aztán elmesélte hogy most van valakije akivel boldog és hogy ez az illető egy férfi szeretné ha megismerkedésük vele és az élete része lennék mert fontos vagyok neki .

Ez nem egy megszokott Coming out volt mivel szó szerint nem mondta ki hogy meleg de nagyjából a szavaiból készültem hogy ez a lényeg .

Nem tudom hogy képes lennék-e találkozni apám jelenlegi párjával.Még azt se tudtam igazán elfogadni vagy megemészteni hogy apu meleg nem tudom az milyen lenne.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?Hogyan kénne reagálni rá ?Össze vagyok zavarodva nem tudom mit tegyek.



2017. máj. 24. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Nem meleg,hanem biszex. Anyuddal is együtt volt,tök mindegy,hogy szerette e, de vonzódott hozzá szexuálisan.
2017. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Attól még az apád, nem? Valami változott benne? Ő ugyanaz az ember, akit eddig szerettél. (Bár az eltiltásba, ami jogi nonszensz, nem kellett volna belenyugodnod, de az apádat se értem, hogy mért nem keresett.) A barátjával egyelőre nem muszáj találkoznod, erre még ráérsz.
2017. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utána néztem a dolognak és lehet meleg nagyon sokan így élnek magára kényszerítette mert normális életet akart élni sose vonzotta nö egyáltalán semmilyen formában.
2017. máj. 24. 20:04
 4/8 A kérdező kommentje:

Apa kereset minden egyes nap de valahogy ezeket az üzeneteket én nem kaptam meg.

Megpróbáltam ellene tiltakozni csak ez értem el vele hogy szobafogságot kaptam mert anyu így döntött bár ahogy írtad nem tehetek volna

2017. máj. 24. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Anyukádnak valószínűleg nagyon kellemetlen ez a helyzet. Ezért tilthatott el mert nem akarta, hogy ezt megtudd, de mostmár ugye mindegy. Inentől rajtad áll, hogy megszeretnéd-e ismerni apukád párját vagy sem. Én személy szerint elég elfogadó vagyok, így nem zavarna a szexuális beállítottsága. De ezt neked kell tudnod, hogy mit szeretnél...
2017. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Figyelj, semmi szegyelnivalo nincs ebben, apukad egy nagyon normalis ember, ahogy latod o is elmondta, hogy nem volt semmi oka arra, hogy elhagyjon titeket, sot elvileg nem is tette, elmondta a szemedbe, hogy meleg, tehat bizik benned, elmondta azt is, hogy nagyon szeret es nem bant meg semmit, nagyon nehez egy embernek ugy elni, hogy igazabol boldogtalan, persze megsem bant meg titeket, es ez nagyon tiszteletre melto, mert nem sok szulo teszi ezt meg ilyen nyiltan. Kicsit furcsa helyzet,de probald megerteni, minel hamarabb elfogadod es megismered az uj baratjat, annal gyorsabban tuljuttok ezen a kinos pillanaton, es ujra lehettek egy jobb csalad, mert lehet, hogy ezek utan mindenki baratkent lesz majd jelen, es az is lehet, hogy eltolthettek negyesben tobb kozos programot is. Hidd el, van ennel rosszabb is. Sokszor az emberek ilyen kis dolgokon paraznak, pedig ezeken konnyen tul lehet jutni, tuldramaznak mindent, pedig csak cselekedni kellene, amig van idotok egymasra. Ennel szerintem a halal eset ezerszer rosszabb,amit mar sehogy sem lehet visszahozni, es nekem meghalt apukam, ezerszer jobban orulnek, ha kiderulne hogy meleg es meg el.
2017. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány éves Vagy?
2017. máj. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok.

Nagyon sajnálom összinte résztvétem.

Megpróbálom m megemészteni a dolgokat. Igazából semmi bajom nincs a melegekkel csak ez így egyszere sok volt nekem. Gondolkodnom kell rajta egy kicsit

2017. máj. 25. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!