Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg anyának,...

Hogy mondjam meg anyának, hogy megjött? 14l

Figyelt kérdés
Egyszer bekamuztam,mert nm akaram úszni(tesióra)és lebuktam
2017. máj. 26. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond el nyugodtan, ő tudja a legjobban, hogy milyen dolog ez. Nincs ebben semmi különleges, ez a nők életének része. Nagy lány lettél.
2017. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Anya, menstruálok. Légyszíves ezután nekem is vegyél tampont/betétet/görcsoldót."

Kamuztál, lebuktál, gáz. De ha véres a bugyid, azt nem igen lehet megjátszani.

2017. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
"Anya, megjött."
2017. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Ugye ez nem komoly ? Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy létezhet olyan anya-lánya kapcsolat, ahol ezt nem lehet megbeszélni. Az én lány tesóm apunak is elmondta, sőt őt kérte meg menjen le neki betétért. Ráadásul előttem, a fiú tesója előtt. Szerintem ez nem a normális, nem a prűdség.

Ami a hazugságot illeti, ígérd meg, hogy máskor nem kamuzol. Márcsak azért sem, mert a mozgás nagyon fontos.

2017. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Persze, nagyonfontos az hogy úszni menjen amikor megjött neki...Istenem...
2017. máj. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%

Istenem, nem az a kérdés hogy azt hogy mondja el hanem az hogy hazudott neki..

ennyi értetlen hsz-t:D

2017. máj. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
"Hogyan mondjam meg anyának h megjött?" Szerintem meg az a kérdés és te vagy az értetlen. Kicsit hülyén fogalmazott a kérdező, de egyszer bekamuzta h megjött pedig nem, most meg tényleg megjött neki. Odaállsz anyád elé és mondod h megjött, ennyi.
2017. máj. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
"Anyu, megjött/ véres a bugyim", nemhiszem h bizonygatnod kellene! de fontos, hogy most az elején vond bele, és ne érezze úgy hogy titkolsz előtte valamit, kérd meg segítsen milyen betétet,tampont vegyetek stb. aztán úgy is rád lesz ez bízva a jövőben, hisz nagylány lettél:)
2017. máj. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Anya, hol tartod a betéteket, nekem is kellene!
2017. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem kell ezzel foglalkozni, ez a tiéd, a te mensid. ha akarod, elmondod, ha diszkrécióra vágysz, csak kezeld diszkréten.

amúgy úgyis kiderül, ha a kukában landol a bizonyíték, vagy éppen külön kimosod a bugyogót, és kiteríted, hogy száradjon.

egy anyuka úgyis leveszi... :)

ha szeretnéd, hogy téma legyen, akkor csak annyit mondj sejtelmesen, hogy nagylány lettél :)

2017. máj. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!