Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 17 éves fiam "csalja" a...

A 17 éves fiam "csalja" a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Kedden hazahozott egy elég normális lányt. Be mutatott neki, megetettem. Jó benyomást tett. De most nem ez a lényeg. Tegnap láttam hogy az utcán egy teljesen másik lánnyal csókolóztak. Mikor hazajött, megkérdeztem hogy hogy van a barátnője, erre azt mondta hogy jól megvannak, ilyenkor mit szokás csinálni?
2017. máj. 26. 13:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%
Semmit. Hagy rá, majd észhez tér.
2017. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
5%
Aki rendes családban él, és azt látja a szüleitől, hogy hűségesek és szeretik egymást, annak eszébe sem jut ilyet csinálni. Szóval nézz magadba és gondolkodj el azon, hogy milyen példát láthatott tőletek a fiad.
2017. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
49%
"Be mutatott neki megetettem" 😂😂😂 ezjo 😂 ennek mi köze ahoz hogy a fiad csalja a barátnőjét??
2017. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
33%
Semmit, majd a lányok leboxolják egymást közt.
2017. máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Kedves kettes! A férjemmel 21 éve házasok vagyunk, 2 gyerekünk van. Se ő, se én nem csaltam meg soha.
2017. máj. 26. 13:41
 6/28 anonim ***** válasza:
41%
Ha már most félrekur milesz vele később??
2017. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%

Semmit. Ő magánügye

Amúgy meg nem feltétlenül azért csalja meg egy ember a "párját" mert otthon gond van,és otthon ezt látta!

Ez baromság

2017. máj. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
30%

Ne törődj a semmitérő válaszokkal.


Ha engem kérdezel, szerintem a legjobb, ha ráhagyod. Belegondolva inkább veszekedés lenne köztetek, ha felhoznád neki, hogy akkor hányadán állnak a dolgok, legalábbis én biztos nem tudnám megfogadni ebben a helyzetben anyukám tanácsát egykönnyen, már csak a büszkeségem miatt is. Lehet, hogy észhez tér majd, vagy mégjobb, kiderül a dolog és akkor majd pórul jár:)


Persze ez nem azt jelenti, hogy szerintem ez jó dolog, amit csinál. Lehet, még nem tanulta meg egy kapcsolat alapjait, vagy azóta szakítottak, akármi. Talán később érdemes beszélgetni vele, ha úgy tudod nincsenek már együtt a "barátnőjével".

De a lényeg, hogy ne Te szólj a barátnőjének!, mert akkor egy hosszú időre megutál :D :(


17/F

2017. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
20%
17 eves. Hagyjad. Esetleg ha olyan a kapcsolatotok, akkor beszelhetsz vele, hogy ez nem helyes es evvel mennyire megbanthatja a lanyokat. De igazabol szerintem ez belefer a fiatalsagba, ha nem komoly a kapcsolata a lannyal. Inkabb most legyen ilyen, mint hazas, gyerekes ferfikent. Beleszolni nem is tudsz, de nem is kell. Csak tanacsot adhatsz meg utmutatast.
2017. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
13%
Mit adtál a jánynak enni he?
2017. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!