Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért az anyám legnagyobb...

Miért az anyám legnagyobb problémája velem, hogy nem hosszú a hajam?

Figyelt kérdés

22/L vagyok, ami már minden országban felnőttnek számít, bár szerintem tiniként is hagyja a normális szülő hogy a gyerekének olyan haja legyen amilyet akar. Nekem régen mindig hosszú volt, a derekamig ért, mert anyám nem adott pénzt fodrászra és csak évente járhattam úgy, hogy ő is ott volt, és nem mondhattam azt, hogy rövid legyen. Aztán elkezdtem pénzt keresni, és amikor mondtam, hogy megyek fodrászhoz, könyörgött, hogy mondjam le. Minden egyes alkalommal... évekig csak azért jártam évente 1x, hogy a hajam eltöredezett végét levágják és ennyi, nem lehetett rövidebb hajam. Most viszont bevállaltam, rövid lett, és azon csodálkozom hogy nem perelte még be a szalont, amiért levágták a 22 éves lányának a haját. És csak a savazást kapom... Komolyan, emiatt miért kell így viselkedni???

Elköltözni még nincs pénzem, mielőtt javasolnátok.


2017. máj. 27. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

mert anyádnak valami súlyos agybaja van hogy mindenben kontrollálni akar téged


most úgy érzi hogy elvesztette a hatalmát

2017. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
1esnek igaza van.
2017. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a fülbevalóval voltak így. Szüleim nem engedték, hogy kilyukasszama fülemet. Elköltöztem, és az önálló keresetemből megcsináltattam. Az elején még tettek rá megjegyzést, de ez elmaradt, és nem téma a fülbevaló.

Szerintem abbahagyja idővel.

Neked tetszik a rövid haj?

2017. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
nem tudom miért nem hagyta, ez olyan gáz. persze nem hagynam h a gyerekemnek oldalt felnyírt frizurája legyen vagy mit tudom én, de persze ki akar ilyet. most azert ilyen mert vegre egyedül döntöttél és megingott a hatalma
2017. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Cseréljünk, az enyém állandóan azért hisztizik, hogy vágassam le. Nem túlságosan érdekel a véleménye így igazából csak magát idegesíti...
2017. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fogadjunk neki rövid haja van.
2017. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Hidd el, ha nem a hajad lenne a problémája, akkor találna valami mást. Ha látja hogy nem hat meg, meg fogja unni. Tapasztalat.
2017. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, csak azt nem latom kinek mi lehet a baja mert mindenkit lepontozott :D
2017. máj. 29. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elsonek igaza van
2017. jún. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!