Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha a szüleim...

Mit csináljak ha a szüleim nem figyelnek rám?

Figyelt kérdés
A szüleimnek szoktam mutatni dalokat (kedvenceimet) és már az elején rávágják, hogy nem tetszik és hogy mutassak mást néha de nagyon nagyon ritkán van hogy tetszik nekik valami... de a miket tesó szeret azt többször is végighallgatják... pedig azok az én kedvenceimhez képest sehol sincsenek...

2017. máj. 28. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik, a szüleid ízléséhez inkább a tesódé áll közel.

szerintem ezért ne haragudj rájuk, én sem bírok elviselni egy csomó zenét, amit a férjem kedvel, egyszerűen hülyét kapok tőle. De attól még szeretem őt és figyelek rá.

2017. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy SZERINTED, A TE ÍZLÉSEDNEK sehol sincsenek a tesód dalai a tieidhez képest, de a szüleidnek meg más az ízlése. Ennyi. Ízléseken tök fölösleges vitatkozni. Az én zenéimet is fujjogták le családtagok, öcséimét is más családtagok... elkönyveled, hogy más az ízlésük, és annyi. Pluszban még, ha nem kérdeznek, akkor ne nagyon mutogasd nekik a zenéidet, ha úgyis tudod, hogy nem tetszik nekik.
2017. máj. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor figyeltesd magad más szüleivel!


A viccet félretéve:

A "sehol sincsenek" azt ki állítja? Te?

Mert akkor van egy rossz hírem: Eltérő az ízlésetek.

Nincs itt a világ vége. Keress olyan embert akivel megegyezik az ízlésetek...

2017. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De pont az a baj hogy ők kérik hogy mutassam meg hogy miket hallagatok/nézek.
2017. máj. 29. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha meg ez van, akkor megmondanám, hogy minek, úgyis lefikázzák, ez neked meg rosszul esik. Talán akkor magukba néznek.
2017. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!