Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit csinálnátok ebben az...

Ti mit csinálnátok ebben az esetben? 17/f

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy mivel jövőre végző leszek szakközépben lesz szalagtűző "bál".

Mindenki 2 személyt (szülő) vihet magával.


Nálunk viszont az a helyzet, hogy a szüleim 10 éve elváltak. Mindkettejükkel jó viszonyban vagyok, anyánál lakom, de a hétvégéken apánál vagyok.

Anyunak van élettársa, apu egyedül él.

Anyum azt akarja, hogy őt és az élettársát hívjam el mert(...) a faterral nagyon nincsenek jóban.

Én viszont azt szeretném ha a két szülőm! lenne ott.


Ti mit csinálnátok a helyemben?



2017. máj. 28. 22:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Egyértelműen a saját APÁMAT hivnám meg. Nehogy már anyám mondja meg, hogy én kit akarjak ott látni, egy ilyen fontosabb eseményen az életemben.


Anyud nagyon önző..már bocs.

2017. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

Ha apuddal nem vagy rosszban,akkor én inkább őt hívnám.


Anyud élettársát meg mondjuk az utána levő vacsorára vagy ünneplésre ha lesz olyan.

2017. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
A két szülőt vinném, vagy közülük senkit, ez a tiszta helyzet.
2017. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

22:13 vagyok:

Mivel ez az esemény rólad szól,így meg kell értenie anyudnak is,meg az élettársának is hogy azt hívsz akit akarsz.

Nem szólhat bele.


És attól még hogy nincsenek jóban,attól még neked lehet apud fontos.

2017. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Mindenféleképpen a két szülőmet vinném.
2017. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Én is a két szulomet vinnem egyértelműen.
2017. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
94%
Én először megkérdezném apám és anyám is, hogy ennyit kibírnának-e mert ez fontos, ha igen akkor oké, ha nem akkor meg másokat hívnék meg, vagy csak apám, vagy csak anyám
2017. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is így gondoltam. Azt mondták azt az 1-2 órát kibírják egymás mellett valahogy.
2017. máj. 28. 22:46
 9/21 anonim ***** válasza:
51%

Egyszerűbb ez ennél. Ha nincs semmi kajáltatás vagy ültetési rend, akkor mindenkit elhívsz. Megpróbálhatod hivatalosan is jelezni az iskolában, el is intézheted okosba, megveheted a meghívót valakitől, akinek nem kell. De soha ne akadályozzon meg egy bürokratikus döntés a saját életed tisztességes élésében.

Saját káromon tanultam meg, a doktori! osztómra csak az előírt 2 embert (férj, gyerek) hívtam, megsértve ezzel a szüleimet. Természetesen mindenki más 10 fős családot vonultatott fel. Hülye voltam. Te ne legyél.

2017. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
az alap, hogy a két szülőt meg kell hívnod ha szeretnéd, hogy ott legyenek, ez a te szalagavatód nem az anyádé. Apád biztosan nagyon szomorú, csalódott lenne ha nem hívnád meg. És lesz majd az esküvődön oda se hívhatod meg az apádat? Ha anyád élettársával is jóban vagy őt is illik meghívni. Ha esetleg együtt éltek gondolom bele ad a családi kasszába ő is biztosítja a megélhetésed. Egyébként lehet hogy nem is fognak egymással találkozni. Ott van 2-3 osztály diákjának összes rokona, könnyen el lehet veszni a tömegben.
2017. máj. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!