Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet feldolgozni, ha...

Hogyan lehet feldolgozni, ha egy szülőnek meggyilkolták a gyermekét?

Figyelt kérdés

Ismeretségi körben történt, orvos házaspár két fiú gyermekkel. Az idősebb kiköltözött Amerikába ott élt és dolgozott pár éve. Huszas éveiben járó fiú. Héten kapták a hírt, hogy meglőtték (lehet valamilyen terrorista, de ez nem tisztázott). Kórházba került, anya még odaért amíg kómában volt és karjai között halt meg kb., az apa meg ki se tudott utazni.

Annyira sajnálom őket, rendes normális életű emberek. Aki volt ilyen helyzetben vagy ismer hasonlót, hogy lehet ebbe belenyugodni? Hátha tudnék tenni valamit, de tudom ilyenkor bármit mondana az ember, felesleges...



2017. jún. 2. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit nem tudsz tenni :(
2017. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

én 14 éves vagyok, de van egy 3 éves öcsém, fiamként kezelem kb.

Nem hiszem hogy fel lehet dolgozni. Csak az idő múlásával jobban beleragad ez az ember hétköznapjaiba, és az ember kezdi nem akkora fájdalomként megélni. Mint pl. egy drogos is, ha minden nap ugyanazt az adagot kapja, csak az elején érez hihetetlen érzést, egy idő után több kellene neki ugyanehhez. Valahogy itt is ez a helyzet.

De nagyon sajnálom őket, szerintem ha te fiatal fiú vagy, és az áldozatot is ismerted, ne nagyon kezdd el őket vigasztalni, hiszen emlékeztetnéd őket, hogy te még élsz, de az ő fiuk már nem. Ez csak egy tipp, lehet pont ez lenne a jó. Sajnos itt mindenkinél más használ. Még egyszer részvétem.

2017. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2017. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az idő ami erre enyhitő.

Az, hogy teszed a dolgod, és nem sülyedsz önmagadba ezen gyakorta.

2017. jún. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

65 èves vagyok, 34 èvvel ezelőtt megöltèk a 7 èves lányom..Nem írom le melyik eset volt, de akkoriban sokat cikkeztek róla.

Sosem lehet feldolgozni..belenyugodni sem..és bármit mondanak sajnos nem változtat a történteken és a fájdalmon.

2017. jún. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Láttátok a filmet amiben a szines börű apa bosszút áll kislánya megerőszakolóin? Én is így cselekednék a helyében.
2017. aug. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Utolsó, ennek a filmnek mi a címe?
2017. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A címe, Ha ölni kell. John Grisham regényéből készült film, nézd meg vagy olvasd el nagyon jó.
2017. nov. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!