Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mutassam be a zsidó...

Hogyan mutassam be a zsidó származású barátomat az antiszemita apukámnak?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyunk együtt, de a szüleimnek még nem mutattam be, sőt, nem is látták. Ennek az az oka, hogy a barátom zsidó. A családjából senki nem tartja a vallást, de mindkét szülője zsidó származású. Engem már bemutatott nekik, teljesen átlagosak, és nagyon kedvesek. Viszont nem hiszem, hogy apát ez érdekelné. Szinte náci :D Engem, és a testvéreimet is próbált így nevelni, viszont nem igazán voltunk rá fogékonyak. Mikor már felfogtam amiket mondott, csak nevetni tudtam rajta. Ahogy anya is, akinek egyébként tipikus árja kinézete van, én pedig olyan vagyok, mint a kicsi klónja :D Félek attól, hogy mit fog mondani, mikor bemutatom neki. (Azt tudják, hogy van barátom, és ezzel semmi bajuk!) Előre is köszönöm a válaszokat! 16/l

2017. jún. 7. 15:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
17%
Nem sok az egy kicsit?
2017. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
37%

Ha ezt tőlem kérdezed 13-as, akkor nem sok, mivel 2 év múlva lesz nagykorú és akkor azt választ társnak, akit akar.

Addig ugyanis nem hiszem, hogy egy antiszemitának le tudja ezt nyomni a torkán.

Igaz, utána sem, de tenni már nem tud ellene semmit.

2017. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
44%
Én is azt hiszem, hogy várj még egy kicsit. Eközben azonban kezdj érdeklődni apád és anyád családja és a hozzátartozók vallási származása, neve (ha magyarosított, akkor milyen névről), foglalkozása/mestersége iránt. Sok érdekes dolog képes kiderülni....
2017. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
72%

Sose értettem ezt a zsidó dolgot, valaki elmagyarázhatná. A zsidók úgy mutatkoznak be, hogy "szia, Laci vagyok, zsidó"? Mert ha nem, akkor nem rohadtul mindegy? Egy emberről tudom az ismerőseim közül, hogy zsidó, a kozmetikusom. De azt is csak véletlen tudtam, meg sose volt róla szó. Ha nem téma a vallás, mert nem vallásos az illető, akkor egyáltalán hogy derül ki?

De még ha apád rá is fogná, hogy az, akkor simán egy vállrándítással közli, hogy nem az és pont.

2017. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
59%
Egy nem zsido is lehet "zsido kinezetu", es egy zsido is lehet arja tipusu. Anno a naci Nemetorszagban volt egy kiallitas a legszebb, nemet, arja gyerekekrol. Nem is egy zsido volt koztuk :D volt egy szep, szoke, kekszemu zsido ikerpar is. Ezek a sztereotipiak teljesen hulyesegek. Sok fonaci is full zsido kinezetu volt.
2017. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
39%
"igen, kisebb koromban megtanította, hogy hogyan ismerjem fel őket" Najó sztem ez kamu kérdés...
2017. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Utolsó: kicsit én is úgy érzem magam, mintha egy vicc lenne az egész :)
2017. jún. 7. 17:01
 18/26 anonim ***** válasza:
60%
Nem sértés, vagy hitetlenkedés gyanánt, tényleg érdekel a kérdés... Külsőre honnan lehet felismerni, hogy egy ember zsidó?
2017. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
44%

- Apa terhes vagyok.

Két nappal később, amikor már eléggé megőszült.

- Csak vicceltem, valójában csak annyi van hogy a pasim zsidó.


Ha körül van metélve legalább sokáig fogja bírni az ágyban. Ha még szűz vagy akkor ez az első alkalomnál biztos nem lesz neked kellemes amikor azt várnád hogy már hagyja abba és csak reszel és reszel...

2017. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is eléggé keményvonalasan jobbikos az apukám, valamennyire anyukám is, de úgy vettem észre, az ilyen embereknek nem feltétlenül az egyes zsidókkal van bajuk, hanem csak "a zsidókkal" úgy általában. (nekik is vannak zsidó barátaik, tesómnak és nekem is volt már zsidó származású párom, velük semmi bajuk nem volt). Lehet, hogy a te apud is így van vele.
2017. jún. 8. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!